#14Jules De Bruycker“St-Severin, Parijs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”St. Séverin, Paris”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#651Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.
#323Een paar ronde dekseldoosjes van 800‰ zilver. Gemerkt.
Une paire de boîtes à couvercles ronds en argent 800 ‰. Avec poinçon.No longer availableDim. 191 gramEstimate: € 40 / 50 -
#660Een 10 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 0,25 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie d’un saphir central de ± 0,25 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 150 -
#482Alfred Ost“Boerenpaard”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd.
”Cheval fermier”. Aquarelle et encre sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 11,5 x 13,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#306Een houten bureau met drie laden, de poten versierd met vergulde kapitelen.
#191Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
#212Constant CapPeriod: 1842-1915“De Godsdienstles of Waar is God”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”La leçon de religion ou Ou est Dieu”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#284Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenvaas”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Une peinture sous-verre. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#425Mathey-TissotEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct avec bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 27,93 gEstimate: € 400 / 500 -
#485GuessEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
#468Drie Oosterse bellen van messing, waarvan twee ingelegd.
Trois cloches orientales en laiton, dont deux incrustées.No longer availableEstimate: € 30 / 40