Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Grote Delftse blauwe schotel, gemerkt van de Porceleyne fles.

Grote Delftse blauwe schotel, gemerkt van de Porceleyne fles.

Un grand plat bleu de Delft, marque Porceleyne Fles.
Dim. Ø 41 cm
SKU: 1012190318.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #318
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #109
    J.C. Canjels

    “Oud Maastricht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vieux Maastricht”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #404
    Teddy

    Een vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.

    Un chapeau melon en feutre. Sur support en bois.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #319

    “Romantisch landschap met molen”. Olieverf op paneel. Schade links onderaan. Omstreeks 1900.

    ”Paysage romantique au moulin”. Huile sur panneau. Dégât en dessous à gauche. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 50 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 20
  • #740

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #536

    Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.

    Un tapis persan en laine noué main, motif aux croix.
    No longer available
    Dim. 270 x 160 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #708

    “Krijger”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine.

    ”Guerrier”. Une statue en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #692
    Nels Roodhart

    “Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    Staande Boeddha van brons. Thais werk, mogelijk XVIIde eeuw.

    Un Bouddha assis en bronze. Travail Thaï, probablement XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 467 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #76

    Een commode van notenhoutfineer met vier laden en een marmeren blad en versierd met sober ingelegde biesjes.

    Une commode en bois de placage noyer à quatre tiroirs et tablette en marbre .
    No longer available
    Dim. 103 x 75 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #773

    Een verzilverd metalen kruisbeeld onder glazen stolp.

    Un crucifix en métal argenté sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #572
    Jan Burssens
    Period: 1925-2002

    “Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1953.

    ”Composition”. Techniques mixtes. Signée et datée 1953.
    No longer available
    Dim. 43 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #518

    Een reeks van drie borden van Imariporselein.

    Une série de trois assiettes en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More