Other lots in this auction
-
#124Jean-François Taelemans
“Ferme Flamande - Le jour des pauvres”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1915.
"Ferme Flamande - Le jour des pauvres". Huile sur toile. Signée et datée 1915 au dos.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 220 / 250 -
#525
Een kristallen sac-à-perles luchter met zes externe lichtpunten en twee bijpassende wandlichten (één interne spiegel manco). Lodewijk XVI-stijl.
Un lustre sac-à-perles en cristal avec six points lumineux extérieurs et deux appliques assorties (il manque un miroir intérieur). Style Louis XVI.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 250 / 400 -
#626
Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.
Petite commode en placage sur pieds fuselés à quatre tiroirs, ornée de garnitures marquetées. Une baguette décorative détachée.No longer availableDim. 85 x 56 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#697
Een grote gietijzeren tuinvaas.
Un grand vase de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130 / 150 -
#467
Drie diverse antieke aardewerken bowls van verschillende grootte, sober versierd in grijsblauw. Chinees-Oost-Aziatische productie.
Trois bols anciens divers en faïence de tailles différentes, sobrement décorés en gris-bleu. Production sino-est-asiatique.No longer availableDim. H. 22,5, 22 & 17,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#491Constantin Meunier
“De Buildrager”. Massief bronzen beeld. Draagt handtekening.
"Le débardeur". Statue en bronze massif. Porte une signature.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 400 / 600 -
#661Val Saint Lambert
Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#687
Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.
Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 70 -
#569
“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
"Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#102
“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#89E. Micholt
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#457
Drie diverse schotels van Chinees aardewerk met blauw en roestrode versiering. Lichte schade (haarscheuren) en slijtage.
Trois plats divers en poterie chinoise à décor bleu et rouge rouille. Dégâts mineurs (cheveux) et usure.No longer availableDim. Ø 13 à 25,5 cmEstimate: € 100 / 120