Similar lots by type
-
#863Twee Brusselse hoornvaasjes onder stolpen.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles sous cloches.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25 / 45 -
#147Louis LeloupCilindervormige vaas van glaspasta. Gesigneerd.
Un vase de forme cylindrique en verre de pâte. Signé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#207Een messingen klokstel in eclectische stijl. Driedelig.
Un ensemble de cheminée en trois pièces, laiton, style éclectique.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#471Drie stuks gekleurd kristal/glas. Twee vazen en een coupe.
Trois pièces en verre et cristal de couleur, dont deux vases et une coupe.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#644Daum, NancyEen grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#461Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Vier vazen en een ijsemmertje.
Cinq pièces en verre et cristal rouge, dont quatre vases et un seau à glace.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#428Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit drie karafjes en twee vazen. Twee stoppen manco.
Un lot de verre de couleur, comprenant trois carafes et deux vases. Deux bouchons manquants.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 25 / 30 -
#794Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.
Deux églomisés japonais aux scènes érotiques.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100 / 140 -
#241Een likeurkaraf in geslepen en gegraveerd kristal met zilveren montuur en zes kleine zilveren bekertjes, samen op verzilverd schaaltje van WMF.
Une carafe à liqueur en cristal gravé et taillé, montures en argent et six petits verres, le tout sur un petit plateau argenté WMF.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#267Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.
Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180 -
#167Val Saint LambertEen hoge, ranke vaas van blauw en groen glaspasta. Gemerkt Val Saint Lambert en gemonogrameerd llsjh voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Circa 1970.
Un grand vase svelte haut en verre de pâte vert et bleu. Marque Val Saint Lambert, monogramme Ilsjh pour Louis Leloup et Samuel J. Herman. Vers 1970.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 300 / 340 -
#845Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#775Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#747Chinese glazen snuffbottle.
Un flacon chinois dit ‘snuff bottle’.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 140 / 160 -
#531Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Un vase en pâte de verre polychrome italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 80 -
#813MuranoEen vaas van groen en rood Italiaans glaspasta met bloemenvormen in het decor.
Un vase en verre de pâte, rouge et vert dans la masse, formes de fleurs dans la glaçure.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 75 -
#881Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Drie vaasjes en een schaaltje.
Cinq pièces en cristal et verre rouge. Trois vases et un petit plat.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#298Val Saint LambertEen ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 160 / 180
Other lots in this auction
-
#114Frans RoofthooftPeriod: 1888-1957“Fabrieken te Boom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Usines à Boom”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#310“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350 / 450 -
#615Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#884Sebregts“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#746Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#716Oosters karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#300Een 18 karaats wit gouden takvormige broche bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 6 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une broche en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 6 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 15,32 g l: 6 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#452Een oude syphonfles. Gemerkt. Puro Seltzer BKLYN 58.
Une ancienne bouteille à siphon. Marque Puro Seltzer BKLYN 58.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#683Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een centrale amethist van ± 4,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct et d’une améthyste de ± 4,93 ct.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#693Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#783Tastesetter sigmaEen vintage theepot gedecoreerd met een liggende Pierrot. De theepot werd in Japan gemaakt en geïmporteerd door Sigma, een afdeling van Rockville International die eind jaren zestig en zeventig actief was. Sigma bestond slechts 10 jaar, dus deze opvallende items zijn moeilijk te vinden en zeer verzamelbaar. Dit stuk dateert waarschijnlijk uit de vroege jaren 70.
Une théière vintage à décoration d’un Pierrot couché. La théière à été faite au Japon et importée par Sigma, un département de Rockville International, très actif durant les années 60 et 70. Sigma a seulement existé 10 ans, donc ces objets sont très rares et extrêmement collectionnés. Cette pièce date probablement des années ‘70.No longer availableEstimate: € 45 / 50

