Other lots by Malfliet
Similar lots by type
-
#424
Een lot grafiek, bestaande uit:- “Brussel” - Roger Hebbelinck.- Een Engelse gravure met een ontwerp voor een vrouwenbureau en een eetzaal. - “La Belle place au port de Gene”. Een oude gravure door Jean Benoit Winckler.- “Isles de l’Archipel”. Een XIXe eeuwse gravure door Charpentier.
Lot de gravures contenant:- “Bruxelles”, par Roger Hebbelinck.- Un dessin anglais d’un bureau de dame et d’une salle à dîner.- “La Belle Place au Port de Gène”. Ancienne gravure par Jean Benoît Winckler.- “Isles de l’Archipel”. Gravure du XIXe siècle par Charpentier.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#932
Twee gravures en een oorkonde met medaille m.b.t. de Napoleontische tijd. Landelle naar Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix naar Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29 cm). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III, met oorkonde genummerd 24891 ingelijst in Empirestijl (39,5 x 40 cm).
Deux gravures et un certificat avec médaille concernant la période napoléonienne: Landelle d’après Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix d’après Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III avec certificat numéro 24891 dans un cadre de style Empire (39,5 x 40 cm).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#352
Twee etsen:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.- Dirk Baksteen: “Hoeve”. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Signée et numérotée 17/100 hors planche.- Dirk Baksteen: “Ferme”. Signée et numérotée 38/75 hors planche.No longer availableDim. 31 x 24 & 23 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#414
Twee grafische werken, bestaande uit een druk van Luyckx en een houtsnede van Mutsaerts.
Deux oeuvres graphiques dont une gravure par Luyckx et une gravure sur bois par Mutsaerts.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#682Toyokuni en Shigeharu
“Twee kabukifiguren”. Houtsneden op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages Kabuki”. Gravures sur bois. Signées.No longer availableDim. 34 x 23 & 37 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#764Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?
“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#29Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Portaal”. Aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portail”. Aquatinte. Signée hors planche.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#889
“Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.
“Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1034
Drie grafische werken:- “Corpus Christi of Benet College”. Een oude Engelse gravure door Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Een ets door Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 1/30.- “Natiepaarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 150/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “Corpus Christi of Benet College”. Ancienne gravure anglaise par Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Eau-forte par Romain Malfliet. Signée et numérotée 1/30.- “Chevaux de trait du port”. Litho. Signée et numérotée 150/350 Hors planche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#732
Vijf reproducties naar litho’s van vruchten naar o.a. Redouté.
Cinq reproductions de lithos représentant des fruits par e.a. Redouté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#854
- I. Opsomer - “Portret van Felix Timmermans”. Een lithografie, gesigneerd buiten de plaat. - Fred Bogaerts - “Processie naar de Mont St. Michel”. Potlood op papier. Gesigneerd.
- I. Opsomer - “Portrait de Felix Timmermans”. Litho. Signée hors planche.- Fred Bogaerts - “¨Procession au Mont St. Michel.” Crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#434
Twee grafische werken:- Jozef Pas: “Leliegang”. Gesigneerd en genummerd 38/250.- A. Geudens: “Interieur”. Gesigneerd en gedateerd 235/350.
Deux gravures:- Jozef Pas: “Leliegang”. Signée et numérotée 38/250.- A. Geudens: “Intérieur”. Signée et numérotée 235/350.No longer availableDim. 29 x 24 & 30 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#452Diez
“Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 36/50 buiten de plaat.
“Paysan à la trait”. Eau-forte. Signée et numérotée 36/50 hors planche.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 50/60 -
#719
Een lot van twee etsen naar Teniers.
Lot de deux eaux fortes d’après Teniers.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#1029
Een lot van negen ingekaderde gravures met betrekking tot geneeskrachtige planten. XIXe eeuw.
Lot de neuf gravures encadrés traitant les herbes médicinales. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#943
Een paar Imari vazen.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80/100 -
#724Renaat Van Dessel
“Bootwrak bij laag water in Bretagne”. Litho. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
“Epave de bateau à marrée basse en Bretagne”. Litho. Signée et numérotée 19/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 30/50 -
#4
Een lot van drie werken, bestaande uit een studie van een vrouw en een man, potlood op papier, een oude gravure met een voorstelling van het kasteel Sans Soucy en een litho getiteld ‘David Copperfield on his way to school’.
Lot de trois oeuvres comprenant un croquis d’un homme et une femme en crayon sur papier, une ancienne gravure représentant Sans Soucy et une litho au titre “David Copperfield on his way to school”.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#429
Een oude Japanse prent met een ijsvogel. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Une ancienne estampe japonaise représentant un martin-pêcheur. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#349
Een lot grafiek, bestaande uit een uitgave van de Nationale bank van België, een Duitse litho van een meisje met een hond en een kerkinterieur van Désiron.
Lot de gravures comprenant des éditions de la Banque Nationale de Belgique, une litho allemande d’une fille au chien et un intérieur d’église par Désiron.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#937
Een Nanking vaas met decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Vase de Nankin à décor de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60/100 -
#1091Marten Van der LooPeriod: 1880-1920
“Stoelstraatje”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
“Stoelstraatje”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#14Elke OnzeaPeriod: °1981
“Hand met Bloempje”. Linosnede. Gesigneerd onder de plaat en 3de staat.
“Main à la fleur”. Lino. Signée sous la planche et 3e état.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20/30 -
#354
Vinkeles & Vrijdag naar Bulthuis (1796-1797). Een serie van 8 gravures met betrekking tot de Franse Revolutie. Met Nederlandstalige onderschriften.
Vinkeles & Vrijdag d’après Bulthuis (1796-1797). Une série de 8 gravures concernant la Révolution Française. Textes néerlandais.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#749
Een paar Japanse houtsneden met Geisha’s. Gesigneerd.
Paire de gravures sur bois japonaises représentant des geisha. Signées.No longer availableDim. 35 x 69 cmEstimate: € 80/100 -
#1074
Een lot van vier sobere eikenhouten stoeltjes, waarbij één met de initialen ‘HM’. XIXe eeuw.
Lot de quatre chaises rustiques dont une aux initiales HM. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#252César De CockPeriod: 1823-1904
“Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.
“Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.No longer availableEstimate: € 1500/2500 -
#568Hermes
Een zijden sjaaltje met een gestileerd bloemendecor. In originele doos.
Châle en soie à décor stylisé de fleurs. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#985
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 200/300 -
#1077
Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.
Miroir rectangulaire en placage d’acajou.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 40/50 -
#984
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#562Remy De PillecynPeriod: 1920 - 1986
“Roosje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite rose”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#637Delvaux
Een grote gedragen zwart lederen handtas.
Grand sac à main en cuir noir. Bien porté.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#859Jozef MousPeriod: 1896-1968
Vier kleine havenzichten. Olieverf op board. Gesigneerd.
Quatre petites vues de port. Huile sur carton. Signées.No longer availableDim. 19 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#728
Een netsuke van gesculpteerd fruithout in de vorm van een paard. Onderaan gesigneerd.
Netsuké en bois fruitier sculpté en forme de cheval. Signé sous la base.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 50/70 -
#851Stein
Twee bierpullen van blauw en grijs steengoed met tinnen deksel. De kleinste met een decor van ruiten. Onderaan gemerkt Mierkelbach. De andere met opschrift “Gutes Bier u. wahres Wort schätzen wir an jedem Ort”. Onderaan gemerkt MR (Marzy & Remy).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 18 & 16 cmEstimate: € 30/60