#697Chinees schaaltje met een famille rose decor van een bloeiende tak.
Chinese plate with a famille rose decor of a flowering branch.No longer availableDim. 5 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#329“Les plus belles fleurs de G. Van Spaendonck, 1746-1822. Choisies et Composées par Karl Li Handler”. Ed. Librairie Gründ, Paris. Onvolledig (8 chromolitho’s).
"The most beautiful flowers by G. Van Spaendonck, 1746-1822. Selected and composed by Karl Li Handler". Pub. Librairie Gründ, Paris. Incomplete (8 chromolithographs).No longer availableDim. 30 x 26 cm (lijst)Estimate: € 25 / 35 -
#5Een flamingo van meerkleurig porselein. Gemerkt Tay, made in Italy.
#123ChanelEen zijden sjaal in originele doos.
#389Pol MaraPeriod: 1920-1998“Abstract portret.” Litho op papier. Buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 22/55.
"Abstract portrait." Lithograph on paper. Signed outside the plate. Numbered 22/55.No longer availableDim. 54,5 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#683Een stuk blauw koraal, ooit onderdeel van een vintage lamp geweest.
A piece of blue coral, once part of a vintage lamp.No longer availableDim. 23 x 24 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
A set of 3 music-playing clowns in multicolored and gilded porcelain. Vitorio Sabadin, Italy.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#100Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
#656Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 128 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#672‘Gestrande schepen bij laag water’, olieverf op doek in vergulde kader, afgeschilferde verf, draagt handtekening.
"Stranded ships at low tide", oil on canvas in a gilded frame, chipped paint, bears signature.No longer availableDim. 25 x 41 cmEstimate: € 30 / 50