#577Een lampenvoet van metaal in de vorm van een vuurtoren. Gemaakt van twee obussen.
A metal lamp base in the shape of a lighthouse. Made from two shell casings.No longer availableDim. H. 113 cmEstimate: € 80 / 100 -
#61LongfilsEen art-deco beeld met 2 zamak gazelles op een sokkel in 2 soorten marmer. Gesigneerd Longfils. Kleine schade aan het marmer.
An Art Deco statue with 2 zamak gazelles on a pedestal in 2 types of marble. Signed Longfils. Small damage to the marble.No longer availableDim. 32 x 65 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392R. Anthonissen“Dansend koppel.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2010.
"Dancing couple." Oil paint on paper. Signed. Dated 2010.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.
#553Een porseleinen danseres. Herend. Onderaan gemerkt.
A porcelain dancer. Herend. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 22 x 20 cmEstimate: € 90 / 100 -
#605Een beeld van een Chinese wijze van speksteen.
Statue of a Chinese wise man in soapstone.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 120 / 140 -
#586Een wollen tapijt, vierkant, met de afbeelding van lama’s of alcapa’s.
A wool carpet, square, featuring a depiction of llamas or alpacas.No longer availableDim. 202 x 202 cmEstimate: € 60 / 80 -
#578Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
#529Milo ManaraEen lot van 14 strips door Manara. Softcover, diverse titels en uitgaven.
#456Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.No longer availableDim. 80 x 49 x 50 cmEstimate: € 150 / 250