#501Staande Boeddha van brons. Thailand, waarschijnlijk XIXde eeuw.
Standing bronze Buddha. Thailand, probably 19th century.No longer availableDim. H. 55,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#298Een houten folklore dienblad met floraal decor.
#321Ed. Henri Bertels“La Belgique et la Guerre”. Een vierdelige boekenreeks, gedateerd 1920-1923, Bruxelles.
"La Belgique et la Guerre" - A four-part book series, dated 1920-1923, Brussels.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#61LongfilsEen art-deco beeld met 2 zamak gazelles op een sokkel in 2 soorten marmer. Gesigneerd Longfils. Kleine schade aan het marmer.
An Art Deco statue with 2 zamak gazelles on a pedestal in 2 types of marble. Signed Longfils. Small damage to the marble.No longer availableDim. 32 x 65 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#301Een lot van vintage schoeisel bestaande uit een paar lederen skischoenen, gemerkt “Henke”, een paar Joegoslavisch traditionele schoentjes met gespijkerde enkel en een paar traditionele Berber pantoffels met diverse versiering.
A lot of vintage footwear consisting of a pair of leather ski boots, marked "Henke", a pair of Yugoslavian traditional shoes with nailed ankle, and a pair of traditional Berber slippers with various decorations.No longer availableDim. H; 31 cm x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#130Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 700 / 800 -
#408Val Saint LambertEen blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.
#33Een lot van 6 zilveren lepeltjes in origineel doosje, bijgevoegd strooilepeltje met zilveren heft.
A set of 6 silver spoons in original box, including a spreading spoon with a silver handle.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 60 / 80 -
#98Delvaux BruxellesEen lot van 3 Delvaux handtassen, alle drie met gebruikssporen.
A lot of 3 Delvaux handbags, all three with signs of wear.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#347Een glazen vaas in de vorm van een pelikaan.
Glass vase in the shape of a pelican.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#665Een schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor binnen een powder blue rand. Hoge zool.
A Chinese porcelain dish with a famille rose decoration within a powder blue border. High base.No longer availableDim. H. 6 x 28 cmEstimate: € 40 / 60