#109Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994‘Erf met boerenpaard en kippen’, olieverf op doek, getekend A. Vermeir.
#656Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 128 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#259Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).
Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#467Een zwaar bronzen beeld van een Indische danseres op een sokkel met lotusbloem.
A heavy bronze statue of an Indian dancer on a pedestal with a lotus flower.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#69Edm. Lagaert‘Stadszichten’, een lot van 2 aquarellen op papier, beide gesigneerd Edm. Lagaert.
"Cityscapes", a lot of 2 watercolors on paper, both signed by Edm. Lagaert.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12RobaEen originele tekening van Roba, Bollie & Billie, voor Olivier.
An original drawing of Roba, Bollie & Billie, for Olivier.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#528Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.
#374Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Mangin Charles.
"Hunting still life." Oil on panel. Signed by Mangin Charles.No longer availableDim. 57 x 32 cmEstimate: € 40 / 60