#114Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers hoevegezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Summer farm landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 78,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#621Een bronzen Boeddha beeld zittend op een lotusbloem. Zuid-Oost Azië.
#87Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.
A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.No longer availableDim. h 43 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#444 ingekleurde gravures, 18e eeuws, diverse ontwerpen, stad-en plattelandstaferelen.
4 hand-colored engravings, 18th century, various designs, city and countryside scenes.No longer availableDim. h 35 cm x b 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319J. Cornélis“Drie elegante portretten van jonge dames”. Aquarellen op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.
"Three elegant portraits of young ladies". Watercolor on paper. Signed. Mid-20th century.No longer availableDim. cmEstimate: € 60 / 80 -
#498Een bronzen Pierrot met poedel.
#207Een lot van 4 Romeinse dobbelsteentjes uit been gesculpteerd.
#520Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,75 ct. FVVS1.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.75 ct, FVVS1.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 800 / 900