#285Val Saint LambertEen vintage Val Saint Lambert vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker.
#301Een lot van vintage schoeisel bestaande uit een paar lederen skischoenen, gemerkt “Henke”, een paar Joegoslavisch traditionele schoentjes met gespijkerde enkel en een paar traditionele Berber pantoffels met diverse versiering.
A lot of vintage footwear consisting of a pair of leather ski boots, marked "Henke", a pair of Yugoslavian traditional shoes with nailed ankle, and a pair of traditional Berber slippers with various decorations.No longer availableDim. H; 31 cm x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#500Een 18 K geelgouden ring bezet met een koraal cabochon.
An 18K yellow gold ring set with a coral cabochon.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 250 / 300 -
#367Paul Cuvelier“De nieuwe avonturen van Corentin”. Ed. Lombard. Hard cover. Redelijke staat, compleet. Lavis-illustraties en met 7 full size kleurenplaten.
"The New Adventures of Corentin". Ed. Lombard. Hard cover. Decent condition, complete. With grey tinted illustrations and 7 full size color plates.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#374Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Mangin Charles.
"Hunting still life." Oil on panel. Signed by Mangin Charles.No longer availableDim. 57 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273Een 18de eeuwse wandfontein uit blauwgedecoreerd aardewerk. Lodewijk XV periode. Slijtage aan het kraangezicht.
An 18th century wall fountain made of blue decorated earthenware. Louis XV period. Wear on the faucet face.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#121Montblanc Meisterstuck AutomaticEen lot van drie vulpennen, bestaande uit een Montblanc Meisterstuck N.146, een Nino Cerutti en een Cross.
A lot of three fountain pens, consisting of a Montblanc Meisterstuck N.146, a Nino Cerutti and a Cross.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#518Bronzen beeld van een maraboe.
Bronze sculpture of a marabou stork.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 450 / 500