#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#144Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991‘Winter’, olieverf op doek, getekend M. Felbier. Achteraan het opschrift ‘Winter, Maurice Felbier, 1973’.
'Winter', oil on canvas, signed M. Felbier. At the back the inscription 'Winter, Maurice Felbier, 1973'.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#409‘Cirkel’, olieverf en touw op doek, een modern werk.
#435Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#71MeissenEen set van 4 handbeschilderde borden van 1ste keus Meissen met een gouden randje en een verscheidenheid aan bloemen. Onderaan het merkteken met de gekruiste zwaarden.
A set of 4 hand-painted plates by Meissen, 1st choice, with a golden border and a variety of flowers. Marked with crossed swords at the bottom.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#87Een grote tabakspot in Delfts aardewerk met leeuwenkoppen, 2 rokende mannen in het decor en opschrift ‘Tabac Royal’. Met koperen deksel.
A large tobacco jar in Delft pottery with lion heads, 2 smoking men in the design, and the inscription 'Tabac Royal'. With a copper lid.No longer availableDim. h 43 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#137MeissenEen handbeschilderde porseleinen schaal met een decor van bloemen, onderaan gemerkt met het Meissen teken.
A hand-painted porcelain bowl with a floral decor, marked with the Meissen trademark at the bottom.No longer availableDim. 14.5 x 27 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#285Val Saint LambertEen vintage Val Saint Lambert vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker.
"The Pepper Pots." Oil on canvas. Monogrammed MC. Dated 1962.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60 / 80