#201Een art-deco beeld, brons op een groene marmeren voet, apen in palmbomen en een katachtige.
#311Gouda HollandEen lot van 2 art deco stukken, gemerkt Regina, Gouda. Het lot bestaat uit een vaas en een kandelaar.
A set of 2 Art Deco pieces, marked Regina, Gouda. The lot consists of a vase and a candlestick.No longer availableDim. h 21.5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#681Een grote oude porseleinen vijzel met stamper afkomstig van een apotheek, kleine schilferschade en enkele haarlijnscheurtjes, onderaan genummerd 8.
A large antique porcelain mortar with pestle from a pharmacy, small chip damage and some hairline cracks, numbered 8 on the bottom.No longer availableDim. h 15.5 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#326Een 19e eeuws Engels bijzettafeltje met 1 lade, Mahoniefineer en zeer fijn inlegwerk.
A 19th-century English side table with 1 drawer, mahogany veneer, and fine inlay work.No longer availableDim. 71 x 41 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.
#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#587Twee diverse spiegels.
Two diverse mirrors.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#533Een bronzen beeld van twee panters.
An 18K yellow gold ring set with emeralds with a total weight of approximately 0.90 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 450 / 550