#447Bronzen ruitersbeeldje. Tsjaad.
Bronze equestrian figurine. Chad.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#31Een metalen beeld van een smid aan het aambeeld.
#513“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
“Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#284Jules Dubois“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd Jules Dubois.
"Harbor View." Oil on canvas. Signed Jules Dubois.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#458Terracotta beeld. Bankoni, Mali.
#328Een set van 2 ornamenten in messing met uitneembare sierdop.
#234‘Mon Pays’, een kerstuitgave met houtsneden van Frans Masereel uit 1956, 850 exemplaren van gedrukt en elk exemplaar gesigneerd door de kunstenaar zelf.
#75Een Romeinse dobbelsteen uit been gesculpteerd.
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#162Lucien Frank“Wandelaars bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wanderers at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 800 / 1200 -
A silver salt and pepper set on a base with monogram, later transformed into a table lamp, with 2 crystal bowls.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 80 / 120