#287ChristofleEen lot bestek Christofle voor 12 personen, allen gemerkt op de vismessen na.
#658Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
#1Een beeld van een uil in gegoten kunststof, Guiseppe Armani voor Capo Di Monte.
A cast plastic owl sculpture by Guiseppe Armani for Capo Di Monte.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#451Kinkozan SatsumaEen paar Japans porseleinen Kinkozan Satsuma vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt. Meiji periode.
A pair of Japanese porcelain Kinkozan Satsuma vases with floral decoration. Marked on the bottom. Meiji period.No longer availableDim. 31 x Ø15cmEstimate: € 200 / 300 -
#500Een 18 K geelgouden ring bezet met een koraal cabochon.
An 18K yellow gold ring set with a coral cabochon.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 250 / 300 -
#328Een set van 2 ornamenten in messing met uitneembare sierdop.
#254“Plattelandsgezichten”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. 19e eeuws.
"Rural landscapes." A lot of 2 paintings, oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 20 x 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#168Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
A large vase "Teniers" made of cut crystal, with a red tint throughout. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 125 / 200