#343Een tafellamp met een lezende putto van kunsthars zittend op een rots.
#262Valerius De Saedeleer Armand Apol“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.
"Winter Landscape". A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, dated and numbered outside the plate 19/250.No longer availableDim. 54 x 61cmEstimate: € 100 / 200 -
#310Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 750 / 850 -
#273Een 18de eeuwse wandfontein uit blauwgedecoreerd aardewerk. Lodewijk XV periode. Slijtage aan het kraangezicht.
An 18th century wall fountain made of blue decorated earthenware. Louis XV period. Wear on the faucet face.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#303Een lot van oud bureaumateriaal bestaande uit: een koperen inktpothouder, een groene gietijzeren brievenhouder, 2 messing vide-poches, een verzilverde vide-poche en een messing vulpotlood met geïntegreerde meetlat.
A lot of old desk objects consisting of: a copper inkpot holder, a green cast iron letter holder, 2 brass vide-poche's, a silver-plated vide-poche, and a brass pencil with an integrated measuring tape.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#302Een Coca-Cola reclamespiegel. ‘Relieves Fatigue’.
A Coca-Cola advertising mirror. 'Relieves Fatigue'.No longer availableDim. 51 x 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#109Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994‘Erf met boerenpaard en kippen’, olieverf op doek, getekend A. Vermeir.
#252Louis IcartPeriod: 1888-1950“Dame met hoed”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady with Hat." A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 120 / 180 -
#24C. Hagens‘Winterzicht’, olieverf op doek, gesigneerd C. Hagens en gedateerd 1907.
"Winter view", oil on canvas, signed C. Hagens and dated 1907.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Een art-deco beeld, brons op een groene marmeren voet, apen in palmbomen en een katachtige.
An art-deco sculpture, bronze on a green marble base, monkeys in palm trees and a feline.No longer availableDim. 60 x 60 x 9 cmEstimate: € 130 / 180