Similar lots by type
-
#76Een oude eerste hulp trainingspop van plaaster en hout. Schade aan de voeten.
Un mannequin d’entraînement premiers secours en bois et plâtre. Endommagé aux pieds.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#631Een glazenset in opbergkistje in de vorm van vier boeken in trompe-l’oeil.
Suite de verres dans un coffret en forme de quatre livres en trompe-l’oeil.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#20Een oude camera Paillard Bolex model H16 reflex Nr.139942. Met handleiding en statief. Jaren ‘50.
Une ancienne caméra Paillard Bolex modèle H16 reflex nr. 139942. Avec manuel et statif. Années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#489Hubert-Henri De VriesPeriod: 1899-1979“Man met banjo”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1962.
“Homme au banjo”. Huile sur toile. Signée et au verso datée 1962.No longer availableDim. 55 x 80 cmEstimate: € 100 / 160 -
#3142 grafische werken:- Frans Masereel: “De show”. Gesigneerd en genummerd 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux gravures:- Frans Masereel: “De show”. Signée et numérotée 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 11,5 & 12 x 9 cmEstimate: € 50 / 80 -
#634Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.No longer availableDim. 192 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#140Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine diamantjes en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en parels.
Bague en or blanc 18 ct sertie de petits diamants et de saphirs roses ayant un poids total de ± 0,30 ct ainsi que de perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 900 / 1000 -
#530Een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd hout in barokke stijl, bekleed met leder en de armstoelen met cannage in de rug.
Canapé à deux places et deux fauteuils en bois sculpté de style baroque recouverts de cuir, les fauteuils au dossiers cannés.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden, een gevacheteerd blad en versierd met bronsbeslag.
Bureau en bois de placage de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, tablette en vachette, montures en bronze.No longer availableDim. h: 79 x 161 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#79Lot van drie grafische werken. Twee aquarellen en een schilderij.
Lot de trois oeuvres graphiques. Deux aquarelles et un tableau.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#645Een achtkantige schaal van rood en zwart geglazuurd Belgisch aardewerk.
Plat octogonal en faïence belge à glaçure rouge et noir.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#294Hilde Hendrickx“Oranje gerbera’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gerberas oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1Twee opgezette eekhoorns, waarbij één op een tak en de andere met dennenappels.
Deux écureuils empaillés dont un sur une branche, l’autre avec des pommes de pin.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#134Van Oost“Zonsondergang boven zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine au coucher du soleil”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567Een fishtank van meerkleurig Japans porselein met een meerkleurig decor van personages op het strand. Onderaan gemerkt.
Un aquarium en porcelaine japonaise avec décor de personnages sur la plage. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60

