#396
Een archiefmeubeltje met twaalf kleine laden.
#281
Een antiek laboratoriumoventje van koper met spiritusbrandertjes.
#553
Een lot van drie verschillende karaffen, waarbij twee glazen en één van kristal. Bijgevoegd een klein ijsemmertje met verguld messingen montuur.
#340Tavannes Watch Co.
Een zakhorloge in 800‰ zilveren kast.
#99
Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100/120 -
#160
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,56 ct.No longer availableDim. 2,78 gEstimate: € 800/900 -
#72Boeije
“Heidelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#466
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
#498
“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
#326
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#484Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Collage en gemengde techniek met personages”. Gesigneerd en gedateerd 1989.
« Collage et technique mixte avec des personnages ». Signé et daté 1989.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 200/250 -
#608
Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.
Vase en verre de Bohême vert et incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60