#81
“Christus.” Gedateerd ‘81, Onleesbaar gesigneerd. Bronzen beeld op marmeren voet.
#31
Een Lodewijk XVIde-stijl verzilverd metalen kandelaar gemonteerd als lamp.
A Louis XVIth style silver plated metal candelabra mounted as a lamp.No longer availableDim. h 52,5 cmEstimate: € 60/80 -
#373
A brass Buddha figurine in Bhumisparshamudra on a double lotus, Akshobhya.No longer availableDim. 18cmEstimate: € 60/100 -
#521
#243Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas, blauw in de massa. Niet gemerkt.
#269
Een art deco spiegel met verguld kader en opgelegd frame binnenin. Empire stijl. Kleine barst in frame bovenaan.
#693Val Saint Lambert
Een kristallen coupe met blauw in de massa.
#549
“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#379Gabriel Dechamps
“Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#431
Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
#562
Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.
#268
Een Duitse wandelstok met gesculpteerd zilveren handvat.
A German walking stick with sculpted silver handle.No longer availableDim. 92 cm 800‰Estimate: € 80/120