Other lots in this auction
-
#88Een bronzen meisjesbuste in art nouveaustijl naar een werk van Moreau.
Un buste de jeune fille en bronze de style Art nouveau d'après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 150 / 220 -
#557Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met een rij olifanten, een Afrikaan en een krokodil.
Une défense africaine sculptée avec une rangée d'éléphants, un africain et un crocodile.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Een gefineerde bridgetafel met omkeerbaar speelblad en met vier kleine hoeklades.
Une table bridge en placage avec un plateau réversible et quatre petits tiroirs d'angle.No longer availableDim. 74 x 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#330Een 9 K geelgouden hanger of broche bezet met een camee. We voegen er een paar verzilverd metalen oorbellen bezet met camees en markasiet aan toe.
Un pendentif ou une broche en or jaune 9K sertie d'un camée. Nous ajoutons une paire de boucles d'oreilles en métal argenté serties de camées et marcassite.No longer availableDim. broche 7,77 gEstimate: € 40 / 60 -
#228Een oud metalen speelgoedpaard.
Un vieux cheval jouet en métal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 260 / 300 -
Een collectie van 16 albums met postzegels, waarvan 5 van Nederland en de Overzeese gebieden, verder Indonesië, DDR, Nederland, Rwanda, Korea, Martinique, Tsjechoslowakije, Far Ör, Mozambique enz.
No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#674Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee vierkante karaffen en een ronde karaf, een beker en een specerijensetje van glas en een karaf en een schenkkan van geslepen kristal.
Un lot de verrerie incolore, composé de deux carafes carrées et d'une carafe ronde, d'une coupe en verre et d'un service à épices, et d'une carafe et d'un pichet en cristal taillé.No longer availableDim. h: 10 & 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#609Fez.“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#303Een kruisbeeld van gedraaid perenhout met verzilverde corpus en versieringen, we voegen er een paternoster aan toe. XIXe eeuw.
Un crucifix en poirier tourné avec corps et décors argentés, nous y ajoutons un chapelet. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291Een lot antiek messing, bestaande uit twee gedreven beddenpandeksels en een paar kandelaars.
Un lot de laiton antique, composé de deux couvercles de bassins martelés et d'une paire de bougeoirs.No longer availableDim. h: 25 cm; Ø: 30 & 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#331Lladro“Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.
Oie & Jeune femme au pigeon. Deux groupes espagnols, l'un en porcelaine et l'autre en biscuit. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 45 / 65 -
#577Een rijkelijk uitgewerkte Afrikaanse slagtand met dorpstafereel.
Une défense africaine richement détaillée avec une scène de village.No longer availableDim. l: 87 cmEstimate: € 80 / 120

