Other lots in this auction
-
#312Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“L’amazone”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef met opdracht.
L'amazone. Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste avec dédicace.No longer availableDim. 44,5 x 49 cmEstimate: € 45 / 70 -
#87Een Russische icoon met de aanbidding van Maria. XIXde eeuw.
Une icône russe représentant l'adoration de Marie. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#426TabrizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decors van landschappen met dieren en bloemen in cartouches.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main avec des paysages avec des animaux et des fleurs dans des cartouches.No longer availableDim. 192 x 136 cmEstimate: € 120 / 200 -
#418Een bronzen vaas, Japan tijdperk Meiji.
Un vase en bronze, Japon époque Meiji.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#478Een vaas van Chinees porselein met een decor van pauwen en pioenen. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine à décor de paons et pivoines. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50 / 70 -
#511“Het gevecht tegen de slang”. Een fijngesculpteerde Japanse okimono. Onderaan gesigneerd.
La Lutte Contre le Serpent. Un okimono japonais finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 280 / 340 -
#379Een voorstelling van een bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.
Bodhisattva assis sur un éléphant. Bronze massif patiné. Travail indien.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#278Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.
Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre opale, décoré de cônes en verre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#646Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.
Deux différents tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 139 x 93 & 113 x 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#597Een mannen- en een vrouwenhoofd van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.
Tête d'homme et de femme en ivoire africain sculpté.No longer availableDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 50 / 75 -
#213Een paar zilveren strooivaatjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletter Q = 1926.
Une paire de shakers en argent. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettre de date Q = 1926.No longer availableDim. h: 16 cm 238,45 gEstimate: € 140 / 180 -
#8Een kruisbeeldje van koper (met letsel aan de gedraaide houten sokkel) en twee messingen kandelaars.
Un crucifix en cuivre (avec dégât au socle en bois tourné) et deux bougeoirs en laiton.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 25 / 35

