Other lots in this auction
-
#705Een gevarieerd lot glaasjes met gekleurde voetjes in groen en mauve. 36 stuks. Doyen of Boom.
Un lot varié de verres aux pieds colorés en vert et mauve. 36 pièces. Doyen ou Boom.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#184Jef DutilleuxPeriod: 1875 - 1960“Visser bij de vijver.” Olieverf op doek, gesigneerd.
Pêcheur au bord de l'étang. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 98 x 147 cmEstimate: € 400 / 600 -
#3Een porseleinen penseelkoker.
Un étui à pinceaux en porcelaine.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#364“Skyline en haar spiegeling”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Skyline et son reflet. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#169Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#703Een luchter van glas en koper met kristallen pendeloques in Régencestijl.
Lustre en verre et cuivre avec pendeloques en cristal de style Régence.No longer availableDim. H. 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#248Sphinx / Petrus RegoutEen driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit twee kraagvazen en een dekselvaas met Chinese decors. Onderaan gemerkt.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée de deux vases à collerette et d'un vase à couvercle à décors chinois. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#637Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65 / 75 -
#124“Gesprek op het ijs”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd. XIXe eeuw.
Conversation sur la glace. Aquarelle sur papier. Signée indistinctement. XIXème siècle.No longer availableDim. 16,5 x 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#145Een 18 K geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 280 / 350 -
#693Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#300Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,58 ct. F VS II.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,58 ct. F VS II.No longer availableDim. 7,12 gEstimate: € 1550 / 1650

