Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“H. Sergei”. Een Russische icoon. XIXde eeuw.

“H. Sergei”. Een Russische icoon. XIXde eeuw.

St. Sergueï. Une icône russe. XIXème siècle.
Dim. 32 x 27 cm
SKU: 2408210077.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #620

    “Sint Jozef en Maria”. Een paar plaasteren beelden met handgemaakte kleertjes.

    Saint Joseph et Marie. Quelques statues en plâtre avec des vêtements faits à la main.
    No longer available
    Dim. h: 52 & 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522

    Een mahoniehouten breakfront buffet met vier paneeldeuren.

    Buffet à façade en acajou avec quatre portes à panneaux.
    No longer available
    Dim. 95 X 202,5 X 49 cm
    Estimate: € 150 / 240
  • #676
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 136 x 8§ cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #222
    Yves Theys

    “Vrouwelijk naakt in een landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Femme nue dans un paysage. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #645

    Een houten zuil met imitatiemarmeren schildering.

    Une colonne en bois avec une peinture imitation marbre.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235

    Een 18 K wit en geelgouden driehoekvormige hanger bezet met een kleine briljantjes. Gemerkt.

    Un pendentif triangulaire en or blanc et jaune 18 kt serti de petits diamants taille brillant. Signé.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #528

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van feniksen.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor de phénix.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #698

    Twee verschillende art deco vazen in resp. Okerkleurig en mauve glas.

    Deux vases art déco différents respectivement en verre ocre et mauve.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 30 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #597

    Een mannen- en een vrouwenhoofd van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.

    Tête d'homme et de femme en ivoire africain sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #574

    Een rechthoekige spiegel. Bovenaan een lithografie met Italiaans landschap.

    Un miroir rectangulaire. Une lithographie de paysage italien en haut.
    No longer available
    Dim. 102 x 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268
    Baby

    Een antieke projector in houten kastje en met toebehoren in het laatje. Incompleet en glaasje gebroken.

    Un projecteur antique dans une boîte en bois et avec des accessoires dans le tiroir. Incomplet et verre cassé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm (projector)
    Estimate: € 50 / 80
  • #518

    “Vrouw met bloemen”. Een zeer fijn gesculpteerd ivoren beeldje op houten voetstuk. Kleine restauratie aan een kwast onderaan. Peking, XXe eeuw.

    Femme aux fleurs. Figurine en ivoire très finement sculptée sur socle en bois. Petite restauration sur un pinceau en bas. Pékin, XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 500 / 550
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More