Other lots in this auction
-
#68Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote messen, lepels en vorken, kleine messen, lepels en vorken, vismessen, visvorken, taartvorkjes, koffielepeltjes, een pollepel, een sauslepel, een tweedelig slabestek, een taartschep, twee serveerlepels, een suikertang, een suikerlepeltje en twee tweedelige vleesbestekken.
Couvert en métal argenté pour 12 personnes comprenant grands couteaux, cuillères et fourchettes, petits couteaux, cuillères et fourchettes, couteaux et fourchettes à poisson, fourchettes à gâteaux, cuillères à café, louche, cuillère à sauce, couvert à salade, pelle à tarte, deux cuillères de service, pince et cuillère à sucre, deux couverts à viande.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#441Een Belgische militaire tamboer met messingen bescherming. Model 1886.
Tambour militaire belge renforcé de laiton. Modèle 1886.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#735Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,24 ct. Et de deux saphirs d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#658Een Indisch doek met zijde met een voorstelling van een olifant en fabeldieren.
Chiffon indien en soie représentant un éléphant et des animaux fabuleux.No longer availableDim. 125 x 95 cmlEstimate: € 50 / 60 -
#288Een paar coupes van kobaltblauw porselein in de stijl van het Sèvresporselein, versierd met meerkleurige gedrukte en met wit opgehoogde decors en met verguld messingen monturen.
Paire de coupes en porcelaine à décor sur fond bleu cobalt dans le goût des porcelaines de Sèvres. Décor imprimé et rehaussé. Montures en laiton doré;No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#609Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Shako belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#604Een XIXe eeuwse Belgische onderofficierstschako.
Shako de sous-officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#318Francoise DamenEen groen gepatineerde herenbuste van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
Buste d’homme en terre cuite à patine verte. Sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#40Een 18 karaats geel gouden gegraveerde dameszakhorloge.
Une montre de poche pour femme gravée en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#732A. Zwanenberg“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554Een Belgische tschako, periode 1893 - 1914
Shako belge, période 1893-1914.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#363Een getorste houten staande lamp, versierd met gesculpteerde bloemetjes.
Lampadaire en bois torsadé décoré de petites fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 163 cmEstimate: € 40 / 60

