#318
Een paar bronzen cassolettes in barokke stijl.
#460
Une armoire à deux portes chinoise en différents bois, décorée de panneaux sculptés au décor de dragons.No longer availableDim. 120 x 101 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#305
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un brillant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 2400/2600 -
#243
Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.
#420
Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
#443
Een reeks van drie decoratieve bollen van aardewerk met gespikkeld glazuur.
#93
#396
Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
#616
#162Felix GogoPeriod: 1872 - 1953
“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#464Beatrijs Lombaerts
“Lente”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
#414