#677
Een kokervormig art deco vaasje van gekleurd glas.
#433
Een gepolychromeerde houten Boeddha. Bali.
Un bouddha en bois polychrome. Bali.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#224Vanden Bosch
“Vrouwelijk naakt”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
"Nu féminin". Pastels sur papier. Pas signé.No longer availableDim. 98 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#682
Een brede verchroomde wandkapstok.
#421Max Verboeket
Een gegoten kristallen coupe, met blauwe en paarse slierten gekleurd.
Une coupe en cristal coulé, colorée de brins bleus et violets.No longer availableDim. 65 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#119Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Oude hoeve te Ranst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ancienne ferme à Ranst". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 160 / 200 -
#586
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 310 x 199 cm -
#123
Een wit marmeren vrouwenbuste op groen marmeren voetstuk.
#462
“Grün Grün.” Draagt handtekening.
#120
Une bague en or blanc 18 kt et des crochets en or jaune sertis d'une taille brillant central de +- 0,48 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#690
Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'opale.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 80 / 120 -
#499
Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 240