#135Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
A middle class couple in polychrome German porcelain. A chip at the rim of the high hat.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#217Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#111M.J. HummelEen beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
#12Drie diverse vazen van Satsuma aardewerk.
Three various vases of Satsuma pottery.No longer availableOnline onlyDim. H. 36,5, 25 & 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Een lot van 3 verzilverde bloempotten.
#193SolingenEen koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
A lot of polychrome pottery. Consisting of romantic scenes with puti's etc...No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70