#419Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#306Een houten bureau met drie laden, de poten versierd met vergulde kapitelen.
#96Een peper en zoutvaatje van sterling zilver. Gemerkt.
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#563Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#21Drie Duitse bierpullen van meerkleurig porselein.
Trois pintes à bière d’Allemagne en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#91“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
#526Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,94 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 600 / 700 -
#152Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150