Other lots in this auction
-
#546
Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
Un petite table ronde style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 170/200 -
#648
Een oude zittende Boeddha van brons.
Un Bouddha assis en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#627
Een Chinese buikvaas van blauw porselein.
Un vase pansu en porcelaine bleue.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 420/460 -
#517
Een paar jardinières van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Europese jachtscènes in cartouches op blauwe fond.
Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor polychromes de scènes de chasse européennes en cartouches sur fond bleu.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 50/60 -
#491
Een XVIIIe eeuwse vaas van Delfts aardewerk met een Chinees decor. Lichte gebruiksschade en voorbereid voor montage als lampenvoet.
Un vase en faïence de Delft du XVIIIème siècle, décor chinois. Usure et préparé au montage comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 65/75 -
#38
Paar oude doorlopers.
Une paire de couloirs anciens.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#119
Een antieke waaier van ivoor en papier, versierd met een romantisch tafereel in gouache. Ingelijst.
Un éventail de papier et d’ivoire, décoré d’un paysage romantique en gouache.No longer availableDim. 63 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#193
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#357
Een wassen Madonna met kind en een verzilverd kruisbeeld. Beide onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire et crucifix en métal argenté. Sous cloches.No longer availableDim. h: 41 & 54 cmEstimate: € 60/80 -
#441
Twee engelenkopjes van gepolychromeerd en verguld hout en een wijwatervaatje van biscuit, eveneens getooid met een engelenkopje.
Deux petites têtes d’anges en bois doré et polychrome et un bénitier en biscuit, également décoré d’une tête d’ange.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#285
Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy orange diamant van ± 0,20 ct. I1.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy orange” de ± 0,20 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500/600 -
#280
Een 18 karaats geel gouden hanger met bijpassende oorbellen bezet met een diamant van ± 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct et paire de boucles d’oreilles assorties sertis d’un diamant de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 800/1000