#157Delvaux
Handtas “Delvaux” in zwart “croco” leder, kan crossover gedragen worden.
Sac à main « Delvaux » en cuir « croco » noir, peut se porter croisé.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 700/850 -
#127Delvaux
Grote schoudertas van Delvaux, exclusief, zwart leder met rood afgewerkt.
#685Tori Burch
Een kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.
#137Delvaux
Handtas “Delvaux” in paars leder, kan crossover gedragen worden.
#280Prada Milano
#255Val Saint Lambert Belgique
#573
lot van 2 Indonesische medicijnpotjes.
#648
#501
#462Ward LernoutPeriod: °1931
#484
“Geabstaheerde buste”. Krijttekening op papier. Draagt handtekening.
#587Cérabelga
Vaas, markering onderaan en “Made in Belgium”.
#305Junghans Automatic
Klokje op batterij, Junghans Electronic “Ato-Mat”, ‘70
#59Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988
“Portret van een meisje met bloemenkrans.” Pastel op papier. Gesigneerd.
"Portrait d'une jeune fille avec une couronne de fleurs." Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#25
Jeanne d'Arc à cheval. Sculpture en porcelaine blanche partiellement dorée. Saxe, début XXe siècle. Marqué en bas en bleu sous glaçure.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80/120 -
#558Val Saint Lambert
Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.
#538
Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160/180