Other lots in this auction
-
#339
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#287
Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.
Vase en verre vieux rose à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#399
“Moeder en Kind.” Reliëf, gemengde techniek. Draagt handtekening ‘Rol’.
"Mère et enfant." Relief, techniques mixtes. Signé 'Rol'.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#148De Dynastie-verzameling
25 postzegelbaartjes van 24 K verguld sterling zilver. 925‰.Keur - Koninklijke Munt van België. Geleverd in een passend koffertje. Gewicht baartjes: 566 g. + Certificat 4775/5000.
25 barres en forme de timbres postes en argent doré 24 K. 0,925‰. Poinçon - Monnaie Royale de Belgique. Livré dans un étui assorti. Poids des barres : 566 g. + certificat 4775/5000.No longer availableDim. 33cm x 25cm x 7cmEstimate: € 240/280 -
#289
Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekig voetstuk op drie pootjes.
Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 100/120 -
#674Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Naakt met geometrisch detail”, litho op papier, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/99.
« Nu aux détails géométriques », lithographie sur papier, signée hors et numérotée 26/99.No longer availableDim. h 74cm x 54cmEstimate: € 100/150 -
#630
Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
Une table en noyer avec quatre rallonges extensibles jusqu'à 3,16 m.No longer availableDim. H: 72 cmEstimate: € 60/100 -
#8Saint-Hilaire
Een ronde kaviaarschaal met montuur van verzilverd metaal. In oorspronkelijke doos.
Un plat à caviar rond avec une monture en métal argenté. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#50
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en kleine briljantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un brillant central de +- 0,25 ct et de petits brillants.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 350/450 -
#592
Twee Japans bronzen vaasjes met bijgevoegd keteltje. Onderaan gemerkt.
Deux vases japonais en bronze avec bouilloire attachée. Marqué en bas.No longer availableDim. h 13 cm & h 8 cmEstimate: € 100/120 -
#42Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Vennezichten.” Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Vues d’étang.” Une paire d’aquarelles sur papier. Signé.No longer availableDim. h14 x b23,5cmEstimate: € 40/60 -
#572Ruscha, Paris
Een aardewerken vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80/100