#465Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#14WindsorEen houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.
#684Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.
#30Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en saffieren in markies geslepen van +- 0,15 ct. en een parel.
#532“Portret van een Gentleman uit Southdown House”. Olieverf op doek (herdoekt). Engelse School omstreeks 1700. (AID1731).
#409“Waterlelies”. Een schilderij, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#281Royal DuxEen porseleinen Royal Dux vaas met beeldje van dame en 2 honden. Onderaan gemerkt 1851. Lichte schilfer onderaan.
#109Albert Jurardus Van Prooyen“Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.
#584N. Vermeer“Naakte vrouw op stoel”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “N. Vermeer”.
“Naked woman on a chair”. A painting, gouache on paper, signed at the bottom “N. Vermeer”.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#225“Rubelli”. Een houten tafel met gesculpteerd onderstel en in marmerlook beschilderd tafelblad. (AID3275)
Rubelli. A wooden table with a sculpted base and a marble-look painted tabletop. (AID3275)No longer availableDim. 76 x 170 x 80 cmEstimate: € 300 / 500