#492Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
#378Een paar zamakken kandelaars met twee Egyptische figuren.
#100Een 18 K geelgouden platte schakelketting.
#625Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#546Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
#580Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.
#553Een crapaudzetel met blauwe bekleding.
#397Gevarieerd lot bestaande uit een porseleinen paardenkop van Lladro (H. 25 cm, een woestijnroos en een fractie van een woestijnroos, een terra cotta kunstwerkje in reliëf door Hugo Rabaey, een dekselpot van steengoed versierd met een hond en gemerkt “chaf”. Evenals een houten buste van een man met baard, gemonogrammeerd M.O.
Lot varié composé d'une tête de cheval en porcelaine de Lladro (H. 25 cm, une rose du désert et une fraction de rose du désert, une œuvre en terre cuite en relief par Hugo Rabaey, un pot à couvercle en grès à décor d'un chien et marqué chaf. Ainsi qu'un buste en bois d'homme barbu, monogrammé MONo longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#184Een gepolijste belemnietenfossiel.
Fossile de belemnite poli.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100