Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.

“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.

Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.
Dim. h: 23 cm
SKU: 2906210588.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #588
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #295

    Een vlag van het Nationaal Verbond Veteranen Koning Leopold III, afdeling Merksem uit 1951. Met vlaggenstok.

    Drapeau du Nationaal Verbond Veteranen Koning Leopold III, afdeling Merksem de 1951. Avec mat de drapeau.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 160
  • #114
    Pros Colpaert
    Period: 1923 - 1990

    “Woonwagens bij het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Les charrettes gitanes au bord des bois”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 18 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #319

    “Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.

    Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #31

    Een siervaas van meerkleurig porselein, versierd met bloemenguirlandes en ramskoppen. Onderaan gemerkt van Capodimonte. We voegen er een meerkleurig porseleinen hondje uit de Sovjetunie aan toe.

    Un vase décoratif en porcelaine multicolore, décoré de guirlandes florales et de têtes de bélier. Marqué en bas de Capodimonte. Nous ajoutons un chien en porcelaine multicolore de l'Union Soviétique.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #518

    “Wijze met draak en kinderen. Een grote groep van meerkleurig Chinees porselein.

    Sage avec dragon et enfants. Un grand groupe de porcelaine chinoise multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #568

    “Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.

    Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #46

    Een serveerwagentje van hout en messing.

    Un chariot de service en bois et laiton.
    No longer available
    Dim. 78 x 74 x 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #484
    Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld

    “Zétès et Calais”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 109/200 en gesigneerd buiten de plaat.

    Zétès et Calais. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 109/200 et signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 34 x 49 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #43

    Een XVIIIe eeuwse houten graanmaat met schep. Gemerkt op de bodem.

    Mesure à grain en bois du XVIIIe siècle avec pelle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #444
    René Carcan
    Period: 1925-1993

    “Les fleurs en vacances”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd E.A. 4/15 buiten de plaat.

    Les fleurs en vacances. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée E.A. 4/15 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 48,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #418

    Een lot van acht borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw. Twee met randschilfer.

    Lot de huit assiettes en porcelaine Imari. XIXème et XXème siècle. Deux avec éclat de bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 - 22 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #379
    Albert Hagers
    Period: 1915-2005

    “Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm

    Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More