#672LuxorEen vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
#323Een sober houten schrijfkoffertje.
#458Een zittende Thaise Boeddha van brons.
#615BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#216Een eikenhouten buffet met drie laden boven twee paneeldeuren. XIXe eeuw. Blad los.
Un buffet en chêne à trois tiroirs au-dessus de deux portes à panneaux. XIXème siècle. Feuilles volantes.No longer availableDim. 100 x 141 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#452Een paar Moghulschilderijen, gouache op zijde.
Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.No longer availableDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 60 / 80