Other lots in this auction
-
#339
“To market”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 49 3/0.
“To market”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 49 3/0.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/60 -
#317
Twee kleine schouwpendules, waarbij één van geaders beige marmer en één van zamak.
Deux petites cheminées, une en marbre beige et une en alliage de zinc.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 40/50 -
#636
Een serveermeubeltje van wortelnootfineer met afneembaar dienblad.
Une table de service en placage de ronce de noix avec plateau amovible.No longer availableDim. 75 x 65 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#248
Twee grote sierschotels van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt ‘C B’.
Deux grands plats décoratifs en faïence multicolore. Marqué 'C B' en bas.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200/250 -
#674
Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.
Un lot en bronze, composé d'un pied ajouré avec trois oiseaux (sans récipient en verre et couvercles, un petit buste de Néfertète sur onyx, une cloche et un cachet de cire avec un buste d'enfant.No longer availableDim. h: 5,5 - 17 cmEstimate: € 50/80 -
#121
Een vaas van paars glas met een handgeschilderd en verhoogd decor van eenden en grutto’s. Kleine randschilfer.
Un vase en verre violet avec un décor de canard et de barge en relief peint à la main. Petit éclat de bord.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50/80 -
#115
Een parelcollier met platte ronde zoetwaterparels.
Un collier de perles avec des perles d'eau douce rondes et plates.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#174Georges DelfossePeriod: 1869 - 1939
“Portret van een oude dame met paternoster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1912.
Portrait de vieille dame au chapelet. Huile sur panneau. Signée et datée 1912.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 400/600 -
#538
Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
Vase moderne en faïence de Chine partiellement glaçurée décoré d’anneaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#28Lalique
Een gegivreerd glazen beeldje van een springend paard. Onderaan gesigneerd en met label.
Une figurine en verre moulé d'un cheval sauteur. Signée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 80/120 -
#130
Een 18 K geelgouden ring bezet met email en een smaragd van +- 20 ct. Maat 50.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'émail et d'une émeraude de +- 20 ct. Taille 50.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 230/280 -
#653Lladro
“Danseresjes”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Danseurs. Trois figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 60/80