Similar lots by type
-
#752
“Aan de paardenrenbaan”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Huile sur toile. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#339H. D. Poorten
“De schaapsstal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 200/240 -
#202Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Landschap met personage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Personnage dans un paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 300/400 -
#22
“Stilleven met kruik en appels”. Olieverf op paneel. Griekse school.
“Nature morte à la cruche et aux pommes”. Huile sur panneau. Ecole grecque.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#599Joseph Laurent DijckmansPeriod: 1811 - 1888
“Violist met meisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Violoniste et fille”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#254
“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Scène de rue”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#729
“Bosbouwer met paardenkar”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Forestier au char à cheval”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#494
“Mediterraan dorp aan een meer”. Olieverf op board. Draagt handtekening.
“Village méditerranéen au bord d’un lac”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#609
“Man met paardenkar”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Homme et char à cheval”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#702
“Begijnhofpoort”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd
“Porte de béguinage”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/100 -
#52Jules Dupré
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#24Hyppolyte Prat
“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 X 38 cmEstimate: € 180/220 -
#799
“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#34Knoppe
“Moeder met kroost in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et ses enfants dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#619G. Wagener
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 79Estimate: € 80/120 -
#434
“Geabstraheerde voorstelling van een moeder met kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Boeck’.
“Représentation abstraite d’une mère à l’enfant”. Huile sur panneau. Signé Boeck.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#352Andriesen
“Opstootje op de speelplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Naar de XIXe eeuw.
“Problème sur le terrain de jeu”. Huile sur panneau. Signé. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#754Bernard
“Ruïne in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Naar de XIXe eeuw.
“Ruine enneigée”. Huile sur panneau. Signé. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#39Monzeur
“Zeilboten in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers dans le port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#192Baron
“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche à marrée basse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60/80 -
#414
“Dorpje”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Petit village”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#239
“Damesportret”. Olieverf op paneel.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#354
“Eenden op het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Duitse school.
“Canards sur l’eau”. Huile sur panneau. Signé. Ecole allemande.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 150/180 -
#602Mario Cortiello
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#440Rochas pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.
Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#246
Een eikenhouten sideboard in Engelse stijl met drie laden en messingen trekkers. XIXe eeuw.
Dressoir en chêne de style anglais ouvrant à trois tiroirs aux poignées en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 172 cmEstimate: € 100/150 -
#637
Een Afrikaans masker van gepatineerd hout. Punu, Gabon.
Masque africain en bois patiné. Punu, Gabon.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#234Collet
“Portret van een dame.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Portrait de dame”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 113 x 83 cmEstimate: € 120/180 -
#93Val St. Lambert
Een reeks van elf glazen van geslepen kristal, waarvan vijf mauve, drie geel, twee blauw en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Suite de onze verres en cristal taillé dont cinq mauves, trois jaunes, deux bleus et un vert, colorés dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#704
“Bos in de sneeuw”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd en gesigneerd 1948.
“Bois dans la neige”. Pastel sur papier. Au monogramme et signé 1948.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#441Royal Doulton & Co.
“The Poacher”. Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd.
“The Poacher”. Verseuse en faïence polychrome. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 40/60 -
#780
Een lot van zeven diverse parfumflacons waarvan enkele nog met inhoud. O.a. “Zaïm” Charles Faÿ, “Samsara” Guerlain, enz. We voegen er een pillendoosje aan toe.
Lot de sept flacons à parfum dont quelques contenant du parfum. E.a. Zaïm Charels Faÿ, “Samsara” Guerlain etc. Nous ajoutons une boîte à pilules.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#627Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/140 -
#568
Een Chinese vaas van blauw, wit en rood porselein met een twee draken die uit de golven verschijnen in het decor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu, blanc et rouge de deux dragons sortant des vagues.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60/80 -
#431Daum, France
Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#3
“Les emblèmes et les drapeaux de la France. Le coq Gaulois”. Arthur Maury. Boulevard Montmartre, Paris.
“Les emblèmes et les drapeaux de la France. Le coq Gaulois”. Arthur Maury. Boulevard Montmartre, Paris.No longer availableEstimate: € 25/35