Other lots by Goezu
#734André Goezu
#719André GoezuPeriod: °1939
”Personnages et cheval”. Une lithographie. Signée et numérotée 91/100 hors planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40/60
#72A. Pataux
“Begijnhof Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#178Atelier-Edition
8 albums et cassettes de luxe contenant des timbres postes allemands aux cachets premier jour, chaque fois avec un dépliant explicatif et les représentations des autres dessins non retenus. 1995-2002.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#376
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#478
Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antwerpen en de lokale geschiedenis:- “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”. - “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes.- “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”.- “Het eilandje”.- “De Antwerpsche Poesje”.- enz.
Un lot de 14 livres en relation avec Anvers et l’histoire locale:- “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”.- “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes.- “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”.- “Het eilandje”.- “De Antwerpsche Poesje”.- etc.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#707
#137
Een lot zilveren bestek, bestaande uit koffielepels en ijslepeltjes.
#486Elmar Flötotto
Een paar design stoelen. Duitsland, omstreeks 1970.
#354
Een lot wetenschappelijke boeken, hoofdzakelijk Duitstalig. XIXe en XXe eeuw. Bijgevoegd een groot lot nummers van het tijdschrift “La Chronique Médicale” van het begin van de XXe eeuw.
Un lot de livres en relation avec la science, la plupart en allemand. XIXème et XXème siècles. Nous ajoutons un lot de numéros de “La Chronique Médicale”. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#629Mercy Park Lighting
#210
Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
#268M. Wallaert
#34Pellegrino da Colle
“Binnenbrengen van het vee”. Een Italiaanse gravure. Venetië, 1750.
”Rassemblage du bétail”. Une gravure italienne. Venise, 1750.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 55/65