Similar lots by type
-
#218
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#221
Een barometer van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.
Un baromètre en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#208
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#201E. Laurent
“Vissersvrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Femme de pêcheur”. Une statue en bronze à patine dorée. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 550 / 600 -
#541
Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
Un pied de lampe et un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#793
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableEstimate: € 400 / 440 -
#138
Een driedelig arduinen klokstel, bestaande uit een schouwpendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
Une garniture de cheminée en trois pièces en pierre de taille, comprenant une pendule et deux cassolettes. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 26 & 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#647
Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Un Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#57
Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.
Une paire de candélabres en bronze, XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#248
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190 / 220 -
#507
Een paar voorstellingen van Boeddha van deels verguld brons.
Une paire de représentations de Bouddha, partiellement en bronze doré.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#61
Een kleurloos kristallen kelkvaas in een bronzen montuur, versierd met drie kariatiden en op een zwart marmeren voet.
Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#198C. Detouche à Paris
Een romantische schouwpendule van vuurverguld brons met een voorstelling van een meisje en een jongen die een nestje roven. XIXde eeuw.
Une pendule de cheminée romantique en bronze doré représentant un garçon et une fille qui volent un nid. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#598
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#163
Een paar bronzen waterdragers.
Une paire de porteurs d’eau en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#727
Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
Un couteau tibétain en bronze, décoration d’un animal fantastique à couronne.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#643
“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
”Shiva dansante”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#188
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#639
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#91
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
”Nu féminin”. Une statue en bronze. Pas de signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#637
Een uit zes delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.
Un vase tulipe en six pièces en porcelaine de Chine, décor fleuri bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 850 / 950 -
#558
Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
Une série de trois netsukes en ivoire.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 100 / 120 -
#712Keith Elbrund
“Compositie”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1974 buiten de plaat.
”Composition”. Une eau-forte. Signée et datée 1974 hors planche.No longer availableDim. 8 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#591
Drie gesculpteerde Afrikaanse slagtanden in de vorm van krokodillen. Eerste helft XXste eeuw.
Une paire de défenses africaines sous forme de crocodiles sculptés.No longer availableDim. l: 58 cmEstimate: € 200 / 240 -
#67
Koperen pendule onder glazen stolp. Porseleinen wijzerplaat met bloemenmotief.
Pendule en cuivre sous cloche en verre. Cadran en porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#645
Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale robijn van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un rubis central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 600 / 700 -
#572Jan BurssensPeriod: 1925-2002
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
”Composition”. Techniques mixtes. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 43 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#576Kirman
Een handgeknoopt wollen Perzisch karpet
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 251 x 147 cmEstimate: € 80 / 100 -
#338
Een lot serveerbestekken met zilveren handvatten en waarbij enkele met vermeil. 14 stuks.
Un lot de couverts de service à manches en argent et quelques pièces en vermeil. 14 pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#435
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,22 ct. H. SI1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct. Couleur H. SI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 300 / 400 -
#495
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 80 / 120 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,82 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,82 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 1450 / 1650