#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#241Een gedreven koperen rookservies, 6-delig bestaande uit dienblad, bekers, 1 asbakken en een belletje.
A copper sculpted smoking set, 6 pieces consisting of a tray, cups, 1 ashtray, and a bell.No longer availableDim. Ø: 13-41 cmH: 6-11.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577Een lot van HO-spoor wagons en toebehoren, 6 Märklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 vrachtwagens en Merten figuurtjes.
A lot of HO-scale train cars and accessories, 6 Marklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 trucks, and Merten figurines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#524Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
"Sailboats in the surf." Etching numbered 14/30, signed inside and outside the plate. With detailed provenance provided at the back.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#273Lladro‘Jolie’, een Lladro beeld, modelnummer 5210 in originele verpakking.
'Jolie', a Lladro figurine, model number 5210 in its original packaging.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100