#528Een houten beeld van een knielende vrouw. West-Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a kneeling woman. West African craftsmanship.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#426Een polychrome vitrinekast in Rococo stijl met gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in Rococo style with curved cut glass.No longer availableDim. 163 x 103 x 44 cmEstimate: € 250 / 350 -
#519Hendrickx“Armee Belge”. Een lot van 4 kleurgravures op papier, door H. Hendrickx naar Simoneau.
#320Een halssnoer bezet met kleine en grote parels van verschillende kleuren en met zilveren slot.
A necklace adorned with small and large pearls of various colors and a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
#80Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
An 18kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of 1.26 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 900 / 1000 -
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#59‘Naakte dame in rust’, olieverf op karton, niet gesigneerd.
'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
A pipe holder in wood and copper for 3 long-stemmed pipes, including 3 clay pipes, one of which has a broken piece.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 40 / 60