Similar lots by type
-
#1098Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1107Val Saint-LambertGlasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#1132SBS SolingenEen verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#980Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1121Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#748Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#284“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1139Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150 / 180 -
#1136Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460 / 480 -
#390FestinaEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1137Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#375SwatchEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#380FestinaEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#320DupontEen aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100 / 150 -
#335Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#1080Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#203Erard, ParisEen palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000 / 3000 -
#1106Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50 / 80 -
#385Tommy HilfigerEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#370Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#983Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#743Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#110Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en drie saffieren van telkens ± 0,20 ct. en een parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de trois saphirs de ± 0,20 ct chaque et d’une perle.No longer availableEstimate: € 1200 / 1400 -
#15Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc 18 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,11 gEstimate: € 80 / 120 -
#938Dresden“Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.
“Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Eéntje beschadigd aan het strikje.
Quatre statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel. Un petit dégât à un noeud.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#768Een sobere eikenhouten tafelvitrine met vier openende zijden. Met afneembaar dienblad bovenaan.
Vitrine de table sobre en chêne ouvrant des quatre côtés. Tablette amovible.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 60 / 100 -
#709J. Van Paemel“Dullementenstraat”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat. 1931.
“Dullementenstraat”. Eau-forte. Signée hors planche et daté 1931.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#571DelvauxEen avondtasje van zwartgelakt leder. Met stofhoes.
Sac à main de soir en cuir laqué noir. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 240 / 260 -
#535Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#197Een driedelig schouwstel, bestaande uit twee siervazen en en coupe van kobaltblauw porselein met een decor van romantische koppels en met messingen monturen.
Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en porcelaine bleue cobalt à décor de couples romantiques et aux montures en laiton.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#444Michel CiparissePeriod: °1941“Liggend naakt”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
“Nu couché”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#334Egard Heirman“Verhaal van steen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Conte en pierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#672Frank Mortelmans“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 160

