Similar lots by type
-
#59Maurice HagemansPeriod: 1852 - 1917“Vissershaven”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1881.
“Port de pêche”. Une aquarelle. Signée et datée 1881.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#492“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue sur le port”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 66 x 42,5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#599Hans Bogaerts“Aan de kerk van Wemmel”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“À l'église de Wemmel”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1952.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#512R. Blomme“Annemie. Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Annemie. Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée '75.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#499“Compositie 774”/ Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
“Composition 774”/ Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 180 / 220 -
#572Victor UytterschautPeriod: 1847 - 1917“Neerhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Basse cour”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 50 / 100 -
#519“Hoevelandschap”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Enkele vlekjes.
“Paysage agricole”. Technique mixte sur papier. Monogramme. Quelques taches.No longer availableDim. 27 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#484“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Non signée.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#534Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#320Een 18 karaats geel gouden ring bezet met 10 saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de 10 saphirs d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 150 / 200 -
#185Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs de forme tonneau avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750 / 800 -
#337Vier stuks meerkleurig Tsjechisch glas, bestaande uit twee lange vaasjes op voet en twee dekselpotjes op voet.
Quatre pièces en verre tchèque multicolore, composées de deux vases longs sur pied et de deux pots à couvercle sur pied.No longer availableDim. h: 12 & 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#679Paolo SimonciniEen lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#656Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
Petite malle sculptée à décors de paysages. Travail chinois.No longer availableDim. 38 x 73 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#3BochArt deco vaasje, gemerkt en genummerd D5461.
Vase art déco, marqué et numéroté D5461.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#467Een vierhoekige vaas van Chinees porselein met een reliëfdecor van bloemen en vogels op een donkerblauw glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase quadrangulaire en porcelaine de Chine à décor en relief de fleurs et d'oiseaux sur glaçure bleu foncé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#36Een gefineerd bijzetkastje in Régencestijl.
Meuble d'appoint en placage style Régence.No longer availableDim. h:73 cmEstimate: € 35 / 45 -
#443G. Mairos“Shona Warrior”. Een buste van serpentijnsteen. Gesigneerd.
“Guerrier Shona”. Un buste en pierre serpentine. Signé.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#494“Figure on beach”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
“Figure on beach”. Une lithographie. Signée, numérotée et datée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468Een gesneden netsuke in de vorm van een zittende hond die achterom kijkt. Japan, XIXe eeuw. Gesigneerd onderaan. Met certificaat.
Un netsuke sculpté en forme de chien assis regardant en arrière. Japon, XIXe siècle. Signé en bas. Avec certificat.No longer availableDim. h: 3,8 cmEstimate: € 80 / 100

