Other lots by Pauwels
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 26 x b 38 cmEstimate: € 40 / 60
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#401Een koppel Chinese bronzen vazen met vogels en bomen in het decor.
A pair of Chinese bronze vases featuring birds and trees in the decoration.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#91“O.L.Vrouw van Scherpenheuvel”, een houten beeldje op sokkel, gesculpteerd uit den Eik van Scherpenheuvel. Bijgevoegd 3 boeken getiteld “Onze-Lieve-Vrouw”, met bijhorende documentatie aangaande provenance.
"Our Lady of Scherpenheuvel", a wooden figurine on a pedestal, sculpted from the Oak of Scherpenheuvel. Included are 3 books titled "Our Lady", with accompanying documentation regarding provenance.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#356Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#93Lladro Society‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.
"A Wish Come True", a Lladro figurine, model number 07676 in original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
A solid wooden butler tray with detachable tray.No longer availableDim. 74 x 69 x 46 cmEstimate: € 40 / 60