#629Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
#685Dinh VanEen zilveren ring 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 13,23 gEstimate: € 40 / 80 -
#759“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#138Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927Een jongedamesbuste van meerkleurig gepatineerd wit terracotta. Achteraan gesigneerd en genummerd. Kleine schilfer aan de achterkant van de basis.
Un buste de jeune femme en terre-cuite polychrome et blanc. Signature au dos et numéroté. Petit éclat au dos de la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#193Een driedelig klokstel van koper en onyx.
#465Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen, één paar met fantasiestenen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, dont une paire sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,89 gEstimate: € 100 / 150 -
#867Een schaakspel in ingelegde doos. Jaren 60.
#766AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#181“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 500 / 600