#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#124Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#451Jacques Sillis“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#515Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#316Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
#682P. AlechinskyEen lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1969 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée et datée 1969 hors planche.No longer availableDim. 27 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#262Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985“Rust en beweging”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repos et mouvements”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#789“Interieur”. Een lithografie. Gesigneerd ‘Tessusin’(?)
”Intérieur”. Une lithographie. Signée ‘Tessusin’.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#566Een Afghaans tapijt.
Un tapis Afghan.No longer availableDim. 316 x 218 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
#310Gaston LeboEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met git.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de jais.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 250 / 350