Other lots in this auction
-
#151Louis LeloupEen lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 190 / 220 -
#350Zes verschillende 18 karaats geel gouden gegraveerde slavenarmbanden.
Six bracelets en or jaune 18 ct différents.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 900 / 1000 -
#36Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
Une série de six chaises en acajou Directoire.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 300 / 400 -
#722Een XIXe eeuwse schouwpendule van zwartgelakt hout, versierd met ingelegde motieven van messing en email. Zonder sleutel. Schade.
Une pendule de cheminée du XIXème siècle en bois laqué noir, décoration de motifs incrustés en laiton et émail.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#705Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger, het slot bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (centrale steen ontbreekt).
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#615Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 650 / 750 -
#283Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
Une théière persane en argent. Piédouche argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#307Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
Deux pipes antiques en écume en forme de têtes d’hommes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#425Een kleine 18 karaats geel gouden armband met bijpassende oorbellen bezet met zon, wolken en paraplu.
Un petit bracelet en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertie d’un soleil, nuages et parapluie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#641Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.
Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 150 / 200 -
#886Gaetano Sciolari, RomeEen vintage designluchter van chroom en email met negen lichtpunten.
Un lustre design vintage en chrome et émail à neuf points lumineux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#727Val St. LambertEen lot van 19 glazen van geslepen kristal. Model Poitiers 99. In series van 6 glazen. We voegen er nog één andere aan toe.
Un lot de 19 verres en cristal taillé. modèle Poitiers 99. En séries de six verres. Nous ajoutons un verre différent.No longer availableEstimate: € 40 / 60

