#792Ed. Van Goethem“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#59L. Goost (?)“Le donjon de Namur en 1740”. Krijttekening op papier. Gesigneerd.
”Le donjon de Namur en 1740”. Un dessin de craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#544Mary Verloop VLB“Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.
”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 48 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#264“Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#347Een paar verzilverd metalen art deco kandelaars.
Une paire de candélabres en métal Art Déco en métal argenté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
Une farde avec des jeux en papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#904Een grote verzilverd koperen kandelaar als staande lamp.
#689“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#362“De Bist te Wilrijk”. Olieverf op paneel.
”Le Bist à Wilrijk”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 37,5 x 47,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#655Dinh VanEen zilveren armband.
Un bracelet en argent.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#505Mont BlancEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Werkende staat. Zonder bandje. gebruikssporen.
Une montre pour hommes en acier inoxydable, automatique. En état de marche. Sans bracelet. Traces d’usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350