Other lots in this auction
-
#681Twee verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.
Deux pendules murales , fronts en porcelaine. Une pendule sans poids.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#810Singer naaimachine voor kinderen. In oorspronkelijke doos.
Une machine à coudre Singer pour enfants. Emballage d’origine.No longer availableDim. 17 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#377Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
Un lot d’anciens timbres postes. Dont une série sur Christophe Colomb.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#905Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#466Een paar voetbanken in metaal met lederen kussens.
Une paire de repose-pieds en métal avec coussins en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#608Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.
Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#80Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#285Een 18 karaats roze kleurige armband bezet met verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 5,50 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de saphirs de couleurs ayant un poids total de ± 5,50 ct.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#599Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#499“Vrouwenportret” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 29-7-69.
”Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé et daté 29-7-69.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#773Broad Street Hill & Robert Hill & Co.Een chapeau claque en twee vilten hoge hoeden. Engeland.
Un chapeau claque et deux hauts de forme en feutre. Angleterre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#56Jean RocheEen paar armstoelen met fluweel. Louis XVI stijl.
Une paire de fauteuils, revêtement de velours. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 150

