Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Havenzicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Coeckelbergs

“Havenzicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

”Vue portuaire et bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 69 x 49 cm
SKU: 2506190294.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #294
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #742
    Hublet

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en gedateerd 1976.

    ”Scène de rue”. Huile sur toile. Monogramme et daté 1976.
    No longer available
    Dim. 82 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #238

    Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.

    Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #512
    Bourgignon

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #231

    Twee voorwerpen van Naams aardewerk, bestaande uit een theepot met zilveren monturen en een opengewerkte vide-poche met decor van bladzilver. Theepot hersteld. XIXe eeuw.

    Diex pièces en faïence de Namur, comprenant une théière à montures en argent, et un vide-poche ajouré et décoration de feuilles d’argent. La théière à été restaurée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm, b: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #782
    Eugène Dodeigne
    Period: 1923 - 2015

    “Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.

    ”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #290

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #618

    Een paar gemberpotten in blauw/wit met ‘langleven’ symbolen.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, et symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #693

    Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 85 x 125 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #909

    Een staande lamp van koper in barokke stijl.

    Lampadaire en cuivre de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #804
    H. Husquin

    “Noord-Afrikaans tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    ”Scène, Afrique du Nord”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #761

    Een grote buikvaas, een schotel met gelobde rand en een diep schaaltje van Imariporselein.

    Un grand vase pansu, un plat lobé et un plat creux en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm; Ø: 15 & 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #889

    Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.

    Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More