#464Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.
#448Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
#851Een oude messingen verrekijker op een enkelbenig statief.
#403Vijf banden met ingebonden nummers van het tijdschrift ‘Mickey’. Jaren ‘50.
Cinq reliures de numéros du journal ‘Mickey’, années ‘50.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#610Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 400 / 500 -
#683Een paar aardewerken tuinvazen met blauw glazuur.
#607Een paar gemberpotten in blauw/wit porselein met florale motieven en vogels
#626KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#573Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van “Lord Krishna”.
Une statue hindou en bronze “Lord Krishna”.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120