Similar lots by type
-
#664J.J. Toulon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. kleine beschadigingen,
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/160 -
#169Werner Van HoylandtPeriod: °1951
“Stilleven met boeken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, livres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#644M. Holstein - De Vos
“Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 83 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#722Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op Lier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
”Vue sur Lier”. Huile sur carton. Signé et daté ‘49.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100/150 -
#422Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Baladeur en Campine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#222Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#729Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200/260 -
#224Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1971
“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
”Vue sur la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 81 cmEstimate: € 200/240 -
#542M. Pouret
“Herfstochtend in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Matin en automne en Bretagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#209Pieter Gerardus van OsPeriod: 1776 - 1839
“Romantisch landschap met herders en hun kudde aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage romantique aux bergers et leur troupeau au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 800/1000 -
#742Paul Leduc
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 34,5 x 26 cmEstimate: € 120/200 -
#572Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“Jachthonden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek.
”Chiens de chasse”. Huile sur toile. Signée. Déchirure sur la toile.No longer availableDim. 48 x 75 cmEstimate: € 400/600 -
#539A. Koster van Groos
“Vrouw op stoel in profiel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Femme assise sur une chaise, en profil”. Huile sur panneau. porte un monogramme.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 200/240 -
#252Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/130 -
#732A. Steel
“Nachtelijk plattelandszicht”. Olieverf op paneel.
”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/160 -
#172Willem Jodocus EngelbertsPeriod: 1809 - 1887
“Man bij een deurpost met blaffend hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Homme et petit chien aboyant auprès d’une porte”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 29 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#249J.J. Toulon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#184Charles (?) Lebon
“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. A rafraîchir.No longer availableDim. 163 x 199 cmEstimate: € 400/600 -
#313Louis Van Hoozele
“Vlaaikensgang in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Vlaaikensgang en hiver”. Huile sur panneau. Signé. Fissure dans le panneau.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#592
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#174G. Vander Cammen
“Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 158 cmEstimate: € 200/240 -
#212Leon BruninPeriod: 1861-1949
“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 2000/2500 -
#242G. Lor
“Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#719Verdonk
“Brug over een kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont par dessus le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#71
Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.
Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#774Lode SebregtsPeriod: 1906-2002
“Conversatie op straat”. Een ets. 1e staat, gesigneerd buiten de plaat.
“Conservation dans la rue”. Eau-forte. 1e état, signée hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#115
Een paar 18 karaats wit gouden art deco oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de deux perles.No longer availableDim. 7,66 gEstimate: € 800/1000 -
#840
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#235
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de trois diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 400/600 -
#7
Twee voorstellingen van St. Antonius van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Deux représentations de St. Antoine en porcelaine de Bruxelles polychrome et doré.No longer availableDim. h: 16 & 13,5 cmEstimate: € 35/40 -
#191Edward Leibovitz
“Groep”. Blauwgroene glazen sculptuur. Gesigneerd.
“Groupe”. Sculpture en verre bleu-vert. Signée.No longer availableDim. 42,5 cmEstimate: € 1400/1800 -
#786
Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.
Petite carpette Bochara ancienne en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 162 x 107 cmEstimate: € 40/50 -
#218
Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.
Une chambre à coucher en chêne, style Louis XV, comprenant un lit ( avec sommiers), une garde-robe à une porte et une garde-robe à deux portes avec miroirs, une table de coiffure avec miroirs et marbre, deux tables de nuit avec tablettes en marbre et un miroir mural.No longer availableDim. 250 x 140 x 50 cmEstimate: € 400/600 -
#431Boch frères Keramis
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Gemerkt. Decor 2531, vorm 1195.
Un vase Art Déco en faïence polychrome avec un décor d’oiseaux. Porte une marque. Décor 2531, forme 1195.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 280/340 -
#116
Een mahoniehouten tafel met zes gedraaide poten en zes bijhorende stoelen. Zes verlengbladen.
Une table en acajou à six pieds torsadés et six chaises assorties. Six allonges.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#510
Een chaise-longue met blauwe bekleding en verstelbaar hoofdeinde.
Une chaise-longue avec revêtement bleu et tête de lit ajustable.No longer availableDim. l: 170 cmEstimate: € 200/240