Other lots in this auction
-
#197DelvauxEen fauve lederen handtas, model ‘Mousson GM’. Met originele draagtas.
Un sac à main en fauve, modèle ‘Mousson GM’. Avec sac de transport d’origine.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#576KirmanEen handgeknoopt wollen Perzisch karpet
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 251 x 147 cmEstimate: € 80 / 100 -
#632Een ovale spiegel met gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement sculpté et polychrome en bois.No longer availableDim. 87 x 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#152Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#219“Lezende man”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
”Homme et lecture”. Huile sur toile. XIXème siècle. Restauration et retoilée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 300 / 400 -
#797Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
Un meuble de bar chinois laqué rouge à deux portes et miroir à l’intérieur.No longer availableDim. 97 x 82 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#661Een grote waaier van ivoor met een handgeschilderd decor.
Un grand éventail en ivoire et décor peint à la main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#393Twee boeken:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.
Deux livres:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#111“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 delen in één lederen band. Daniel Echelstein, Basel 1746. Mooie staat, talrijke gravures. Slijtage aan rug, deels gebroken.
“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 parties dans un volume en cuir brun. Daniel Echelstein, Basel 1746. Bel état, nombreuses gravures. Usures au dos, partiellemet cassé.No longer availableEstimate: € 2000 / 2500 -
#234Simonne Beardswood“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Nature morte, fruits et fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘54.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#480Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.
Collier aux parties de perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#711Minton, EnglandEen lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.
Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.No longer availableDim. Ø: 20 - 26 cmEstimate: € 40 / 50

