#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#204Een set van 8 gravures van Forten in Frans Vlaanderen in de 18de eeuw.
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#274Dielens (?)“Stilleven met Bloemenvaas.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#406Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#289Een paar kleurengravures. Jos Pas & Hervens (resp. genummerd 114/250 & 145/250) beide gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color engravings. Jos Pas & Hervens (numbered 114/250 and 145/250 respectively), both signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 24 & 17 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#368Een Chinees houten juwelenkastje met parerlmoer en koperen plaquettes versierd. In twee niveaus.
A Chinese wooden jewelry box adorned with mother-of-pearl and copper plaques. In two levels.No longer availableDim. 24 x 13 x 17cmEstimate: € 100 / 150