#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
An oak easel in a rustic design.No longer availableDim. h 180 cmEstimate: € 100 / 150 -
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#545Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#587Een Art-Deco schouwklok in marmer met 2 zamakken herten, een marmerdeel ontbreekt en kleine schilferschade bovenaan.
#149‘Préhistorisch tafereel’, olieverf op doek met de voorstelling van een eetfestijn aan de grot.
#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
A poster with possibly a figure in pencil by Fred Bervoets.No longer availableDim. h 53 x b 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400