#308Een lot van 6 oude zout, peper en mosterdvaatjes met beeldjes in verschillende voorstellingen.
A lot of 6 old salt, pepper, and mustard pots with figurines in various designs.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#690Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.
#668Val Saint LambertEen art deco vaas in glas, gemerkt Val Saint Lambert, Luxval.
An Art Deco glass vase, marked Val Saint Lambert, Luxval.No longer availableDim. h 22 x Ø 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#158SèvresEen set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.
#305Een mondgeblazen glaspasta vaas met leeuwenkop.
A mouth-blown glass paste vase with lion's head.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#395Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Jean-Michel Basquiat Editions”, een zeldzame catalogus prospectus naar een portfolio van 4 zeefdrukken door Jean-Michel Basquiat, postuum geprint door Brand X Editions in New York, 2001, door DeSanctis Carr Fine Art. En “Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967”, Bébert editions Rotterdam.
A lot of 2 art books, consisting of "Jean-Michel Basquiat Editions," a rare catalog prospectus for a portfolio of 4 silk prints by Jean-Michel Basquiat, posthumously printed by Brand X Editions in New York, 2001, by DeSanctis Carr Fine Art. And "Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967," Bébert editions Rotterdam.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#470Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een harlekijn.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a harlequin.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#209Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Staand naakt, ten voeten uit’, olieverf op doek, gesigneerd in de linkerbovenhoek Fr. Luyckx.
"Standing nude", oil on canvas, signed in the upper left corner by Fr. Luyckx.No longer availableDim. h 72 x b 32 cmEstimate: € 220 / 300