Similar lots by type
-
#332Mihele Fiore
“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#724Fons De Roeck
“Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pêcheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#719
“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
”Jeune femme et pigeon”. Une miniature sur porcelaine.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100/120 -
#289Matthyssen
“Rivierlandschap met molens bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Paysage fluvial et moulins nocturne”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 50/70 -
#357
Een paar appliques van Venetiaans glas.
Une paire d’appliques en verre vénitien.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#29Jozef VindevogelPeriod: 1859 - 1941
“De ongenode gast”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1918.
”L’invité non bienvenu”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#162Victor WagemaekersPeriod: 1876 - 1953
“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260/300 -
#159Pazoli (?)
Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180/240 -
#334
“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#272
“Madonna met kind”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120/200 -
#477
Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#269Adriaan VandewallePeriod: 1907-1997
“Winterlandschap met hooischuur” . Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje over de retrospectieve 1930 - 1980 te Brugge in maart 1987.
”Paysage hivernal et grange à foin”. Huile sur toile. Signée. Avec livret rétrospectif 1930 -1980, Bruges, mars 1987.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#319Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#198Hilaire BalsPeriod: °1940
“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420/480 -
#329Eduard Lauwers
“Zicht op Lier met de Fortuyn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Lier, le Fortuyn”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#530Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200/250 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915
“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500/750 -
#274Dumont
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#774
‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis
”Ataviandosa para la fiesta”. Huile sur panneau. Signé: F. Ruiz Fernandis.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 22/26 -
#632Stefan Annerel
“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100/120 -
#279Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934
“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#224
“De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.
”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 220/240 -
#249René JanssensPeriod: 1870 - 1936
“Zicht in het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Huile sur panneau. Signature.No longer availableDim. 54 x 34 cmEstimate: € 120/140 -
#14
“Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.
”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#526Mori Bochara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 303 x 228 cmEstimate: € 100/120 -
#152Emile Gastemans
“Op Linkeroever”. Technique Mixte. Gemonogrammeerd, achteraan atelierstempel.
“Sur la Rive Gauche”. Technique mixte. Monogrammée et avec cachet d’atelier au verso.No longer availableDim. 46 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#107Amstel Royal Holland
Een paar siercachepots van meerkleurig Gouds plateel, versierd met een gestileerd plantendecor. Onderaan gemerkt.
Deux cache-pot de décoration en faïence de Gouda, décoration de plantes stylisées. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 21 cm h: 15 cmEstimate: € 55/65 -
#100
Een 18 karaats geel gouden ring bezet een grote rookkwarts.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un grand quartz fumé.No longer availableDim. 28,80 gEstimate: € 900/1000 -
#459Desutter
“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#877Junghans
Een regulateur in gebeeldhouwd houten kast. In werkende staat.
Un régulateur en bois sculpté. En état de marche.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 25/35 -
#176
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300/500 -
#1
Een paar fazanten van verzilverd metaal als tafelversiering.
Une paire de faisans en métal argenté.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 30/40 -
#728
Een diep sierbord van fijn Imariporselein met een decor van een bloemenvaas in een tuin op het plat en vogels en pioenen op de vleugel. XVIIIe eeuw.
Une assiette creuse de décoration en porcelaine Imari fine, décor de vase à fleurs dans un jardin dans le plat et pivoines sur l’aile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 35/45 -
#578
Een paar balustervazen van Chinees porselein met decors van spelende kinderen in cartouches en met famille-rose motieven.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décors d’enfants jouants et motifs famille-rose.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/300 -
#848
Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#293
Een merkwaardig destilleerapparaat van gietijzer en messing.
Un appareil à distillation remarquable en fonte et laiton.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120