#775Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et de deux émeraudes d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 11,06 gEstimate: € 450 / 550 -
#377Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#63Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.
#720Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
#266Een paar zwartgelakte kastjes met zes laden in de stijl van Boulle, versierd met verguld bronsbeslag.
Paire d'armoires laquées noires à six tiroirs de style Boulle, ornées de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 500 / 550