#273Een oude messing/brons patrijspoort.
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#79Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.
#490Een paar glazen kandelaars in de vorm van Heilig Hartbeelden. Klein letsel.
#377Een beddenpan van smeedijzer en messing.
#290Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 150 / 200 -
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
#128“Sint Nicolaas”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
Saint Nicolas . Icône en bronze avec émail bleu clair.No longer availableDim. 26,5 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#719Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
#621“Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#593Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800