#655Een ronde gefineerde mahoniehouten Empire tafel op driepoot met grijs marmeren blad. Verguld koperen monturen op de voet. Op te frissen.
Table ronde Empire en placage d’acajou sur tripode et à tablette en marbre gris. Montures en cuivre doré aux pieds. A rafraîchir.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#746Een Engelse wandtafel van massief mahoniehout met tapse poten.
#160Twee 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct. en een centrale briljant van +- 0,93 ct.
Deux bagues en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,08 ct. Et un diamant central de + - 0,93 ct.No longer availableDim. 6,19 gEstimate: € 2700 / 2900 -
#736Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
#142Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977“Kanaalzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
Vue du canal . Huile sur toile. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#334ColumbiaEen oude slingergrammofoon met een groot aantal platen en met reservenaalden. Werkende staat.
#327Een oude bureaulamp met metalen voet en bakelieten kap.
#319Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.
Nu assis . Huile sur toile. Pas de signature (propriété familiale).No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 1000 / 1500