#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#170Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,53 ct. Et un saphir central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 650 / 750 -
#426Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
#58“Sint-Joris en de draak”. Twee messingen triptieken.
#440Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#225Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een blad bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
#84Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.
#486Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#451Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.
#767Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
Quelques livres de documentation sur Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.No longer availableEstimate: € 25 / 30