Similar lots by type
-
#392Een enkele en twee paar koperen kandelaars
Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.No longer availableDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#819Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#58Een lot van vier verschillende messingen lampen
Lot de quatre lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#807Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#237BouretBeeldje van bronskleurig messing met marmeren voet. Meisje met kat, ca. 1900. Gesigneerd.
Statuette en laiton patiné sur base en marbre. Vers 1900. Signée.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 120 / 150 -
#311Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80 / 100 -
#665Een geelkoperen salontafel met een glazen blad met églomisedecor van vogels en bloemen.
Une table de salon en cuivre jaune avec tablette en verre et décor Eglomise de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. 48 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#668Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 40 / 80 -
#809Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#670Drie geelkoperen cigognetafeltjes met groen marmeren blaadjes.
Trois tables Cigognes en cuivre jaune et tablettes en marbre vert.No longer availableDim. b: 33 - 51 cmEstimate: € 20 / 40 -
#565Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 300 / 500 -
#143LimogesEen paar porseleinen siervazen met een meerkleurig bloemendecor in vergulde cartouche op kobaltblauwe fond in de stijl van Sèvres. Verder versierd met bronzen monturen.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome fleurs dans une cartouche dorée sur fond bleu cobalt dans le goût de Sèvres. Montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#437Een Chinese snuffbottle van geëmailleerd koper met een decor van een draak. Onderaan gemerkt.
Un flacon à parfum chinois en cuivre émaillé, décor de dragons. Marque à la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 50 / 60 -
#588Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.
Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220 / 260
Other lots in this auction
-
#10Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met parels.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de perles.No longer availableDim. 5,77 gEstimate: € 100 / 200 -
#686Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 98 x 72 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#760Een kleine eikenhouten gebakvitrine op getorste poten en met een afneembaar dienblad.
Petite vitrine à gâteaux en chêne sur poids torsadés et avec tablette amovible.No longer availableDim. 75 x 62 cmEstimate: € 80 / 100 -
#711Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van personages in cartouches op groene fond.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma à décor de personnages dans des cartouches sur fond vert.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#384Vier gravures met zichten op Schloß Argenfels, Ashburton en Château de Beaucens.
Quatre gravures aux vues de Schloß Argenfels Ashburton et Château de Beaucens.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#519“Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Tafcoat. Kleine letsels.
“Composition”. Huile sur board. Porte la signature : “Tafcoat”. Petits dégats.No longer availableDim. 67 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#724Een vaas van glaspasta met veelkleurig decor. Jaren ‘50.
Un vase en pâte a verre, décor polychrome. Date des années ‘50.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#377Een lot Limogesporselein, bestaande uit twaalf kopjes en veertien onderbordjes met een bloemendecor. We voegen er een driedelig theestelletje met drie kopjes en vier bordjes met een afwijkend decor aan toe.
Lot de porcelaines de Limoges comprenant douze tasses et quatorze soucoupes à décor de fleurs. Nous ajoutons une garniture à thé trois pièces et quatre assiettes à décor différent.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#363Een oude openklapbare scheerspiegel met drie scheermessen.
Un vieux miroir de rasage et trois lames de rasoir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#812Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#263Driedelig kaststel van grijs en verguld aardewerk met bloemen in relief. Onderaan gemerkt ‘Capodimonte’.
Garniture trois pièces en faïence grise et dorée aux fleurs en relief. Marque Capodimonte sous la base.No longer availableDim. H 44cmEstimate: € 60 / 80 -
#185Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een centrale tourmalijn van ± 1,20 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie d’une Tourmaline centrale de ± 1,20 ct. et diamants avec un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 1500 / 1700

