Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Heilig Hart met stralenkrans en kruis. Verguld koper met versiering van geslepen glazen kralen.

Heilig Hart met stralenkrans en kruis. Verguld koper met versiering van geslepen glazen kralen.

Sacré Coeur avec une croix et halo. En cuivre doré et décorations de perles en verre taillé.
Dim. Ø 50 cm
SKU: 2908170299.
Category: Koper.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #299
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #668

    Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.

    Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.
    No longer available
    Dim. H 15 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #237
    Bouret

    Beeldje van bronskleurig messing met marmeren voet. Meisje met kat, ca. 1900. Gesigneerd.

    Statuette en laiton patiné sur base en marbre. Vers 1900. Signée.
    No longer available
    Dim. H 29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #565

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #809

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #58

    Een lot van vier verschillende messingen lampen

    Lot de quatre lampes en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.

    Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #807

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #392

    Een enkele en twee paar koperen kandelaars

    Deux paires et un simple bougeoirs en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    Een Chinese snuffbottle van geëmailleerd koper met een decor van een draak. Onderaan gemerkt.

    Un flacon à parfum chinois en cuivre émaillé, décor de dragons. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #670

    Drie geelkoperen cigognetafeltjes met groen marmeren blaadjes.

    Trois tables Cigognes en cuivre jaune et tablettes en marbre vert.
    No longer available
    Dim. b: 33 - 51 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #819

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #665

    Een geelkoperen salontafel met een glazen blad met églomisedecor van vogels en bloemen.

    Une table de salon en cuivre jaune avec tablette en verre et décor Eglomise de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. 48 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #311

    Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.

    Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm (kruik)
    Estimate: € 80 / 100
  • #143
    Limoges

    Een paar porseleinen siervazen met een meerkleurig bloemendecor in vergulde cartouche op kobaltblauwe fond in de stijl van Sèvres. Verder versierd met bronzen monturen.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome fleurs dans une cartouche dorée sur fond bleu cobalt dans le goût de Sèvres. Montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #671

    Een coupe van kanton porselein.

    Une coupe en porcelaine canton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #279
    K. Van den Broeck

    “Stilleven met rozenstruik en spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature mort aux roses devant un miroir”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 69 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    Een girandole van verguld brons met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan

    Une girandole en bronze doré à huit bras, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #99
    Karel Van Lerberghe
    Period: 1889 - 1953

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #488

    “Hanuman” Een Indisch godsbeeld van brons. Omstreeks 1900.

    “Hanuman”. Divinité indien en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #573

    Een oude pop van kunststof met kanten kleertjes. Op staander.

    Une poupée ancienne avec vêtements en dentelle. Sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #766

    Een reeks van zes Engelse stoelen, versierd met een ingelegde siervaas in de rug.

    Une série de six chaises anglaises, décorations de vasques incrustées dans le dos.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #583

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #23

    Een paar boekensteunen van groen marmer, versierd met bronzen kalkoenen.

    Paire de serre livres en marbre vert décorées de dindons en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #733

    Een lotje ivoor, bestaande uit een slabestek en vier cocktailprikkertjes.

    Un lot d’objets en Ivoire, comprenant un couvert à salade et quatre piques à cocktail.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #92
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Zicht op een dok”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue sur un dock”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #187
    Clodion

    Baccantisch tafereel

    Scène Baccantique.
    No longer available
    Dim. H 52,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More