Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Heilig Hart van Maria & Heilig Hart van Jezus”. Twee kandelaars van gegoten glas.

“Heilig Hart van Maria & Heilig Hart van Jezus”. Twee kandelaars van gegoten glas.

"Sacré-Cœur de Marie et Sacré-Cœur de Jésus". Deux bougeoirs en verre coulé.
Dim. H. 29,5 cm
SKU: 2604220344.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #344
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #86

    Een bijzettafeltje in de stijl van Boulle met één lade en versierd met verguld bronsbeslag.

    Guéridon de style Boulle à un tiroir et orné de garnitures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 79 x 59 x 44 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #687

    Een paar zittende hondjes van crackleware.

    Une paire de chiens assis en faïence craquelés.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213

    “Bacchanaal met Bacchus, Bacchanten en saters”. Grote groep van veelkleurig porselein. Napels, onderaan gemerkt met de gekroonde N.

    Bacchanale avec Bacchus, Bacchantes et Satyres. Grand groupe de porcelaine multicolore. Naples, marqué en bas du N couronné.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #320

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,25 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #45
    Val Saint-Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Une paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #303

    Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.

    Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm zonder kap
    Estimate: € 60 / 100
  • #183
    Val Saint-Lambert

    Een grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.

    Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #624
    Robert Rampaert

    “Bosgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘89.

    "Vue sur la forêt". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '89.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #382

    “Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Navires". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167
    A. Trefoloni

    Art deco beeldje van een meisje als clown gekleed. Brons en albast. Op marmeren voetje. Jaren dertig. Gesigneerd A. Tréfo.

    Figurine Art Déco d'une jeune fille déguisée en clown. Bronze et albätre. Sur socle en marbre. Les années 30. Signé A. Trefo.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #656

    Een lot van negen Windsorstoelen. Vijf modellen.

    Lot de neuf chaises Windsor. Cinq modèles.
    No longer available
    Dim. H:86-88 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #155
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Zittende slavenmeisje met ontblote borsten”. Een meerkleurig gepatineerde zamak groep. Postume geut door Jean Blot. Gesigneerd.

    "Fille esclave assise à la poitrine nue". Un groupe en zamak patiné multicolore. Fonte posthume de Jean Blot. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More