Similar lots by type
-
#433Fontenelle
Een hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.
Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/80 -
#792
Een tafeltje met twee klapbladen, twee laden onder het blad en op getorste poten.
Une table à deux tablettes rabattables, deux tiroirs en dessous de la tablette et sur pieds torsadés.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 50/70 -
#777
Een kruisbeeld van notenhout met een fijn gesculpteerde corpus. Omstreeks 1800.
Un crucifix en noyer à corpus finement sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60/100 -
#642
Een beeld van een musicerende godheid op een zwaan van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost-Azië.
Une statue en bois exotique dur représentant un dieu musicien sur un cygne. Asie du Sud.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 80/100 -
#730
“Musicerend koppeltje”. Twee beeldjes van koper.
”Couple musical”. Deux statues en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#133
“Danseres met hoge hoed”. Een beeldje van brons op een onyxen voetstuk. Voetstuk gebarsten.
”Danseuse avec un haut chapeau”. Une statue en bronze sur pied en onyx. Le pied est brisé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#609
Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.
Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 300/500 -
#143Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910
“Pater”. Twee plaasteren beelden met beige patina. Achteraan gesigneerd.
”Père”. Deux statues en plâtre , patiné beige. Signature au dos.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#248
Een kruisbeeld van gebeeldhouwd hout.
Un crucifix en bois sculpté.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60/80 -
#598
Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.
Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 650/700 -
#584
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#649
Een panter van gesculpteerd steen.
Une panthère en pierre taillée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#743
Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
Un grand masque en bois africain partiellement en bois polychrome.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120/180 -
Ennoby
Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120/180 -
#158
“Gesluierde vrouw”. Een geglazuurd aardewerken beeld in de stijl van Craco.
”Femme voilée”. Une statue en faïence glaçure d’après le style de Craco.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 120/200 -
#763
Een kruisbeeld van zwartgepatineerd hout met een witgepatineerde metalen corpus. Op los voetstuk.
Un crucifix en bois noir patiné et corpus en métal patiné blanc. Sur pied détaché.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50/60 -
#198
“Pandora”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Edwin Scharff.
”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1500/1800 -
#587
Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 320/400 -
#173
Een paar wandkandelaars van witgepatineerd hout met telkens drie lichtpunten in barokke stijl.
Une paire de candélabres muraux en bois patine blanche à trois points lumineux, style baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 220/240 -
#700
Een houten tweedeursvitrine.
Une vitrine à deux portes vitrées.No longer availableDim. 158 x 105 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#213
Een lamp van donkergepatineerd brons in de vorm van een baviaan met een vaas in art decostijl.
Une lampe en bronze en forme de babouin et vase en style art déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500/1800 -
#845
Een gecanneleerde piëdestal van zwartgelakt hout.
Un piédestal en bois laqué noir.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 60/100 -
#800
Een eikenhouten boekenrek.
Une étagère en chêne.No longer availableDim. 120 x 150 x 30 cmEstimate: € 200/260 -
#178
“Indische olifant”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Eléphant indien”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1500/2000
Other lots in this auction
-
#394
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#703
“Ruiter te paard”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Cavalier à cheval”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 180/220 -
#410
Een houten muziekstaander met gedraaide spijlen.
Un porte-musique en bois aux barres tournées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 60/100 -
#641
Een paar windlichten van geslepen kleurloos kristal met getorste ribben. Eén met schilfer aan de voet.
Une paire de lanternes en cristal incolore taillé et côtes torsadées. Une porte un éclat au pied.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#707
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor in reliëf van een vrijend koppel in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant un couple faisant l’amour dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 100/150 -
#393
Twee kruisbeelden met rozen en twee rozenkransen van meerkleurig aardewerk, waarbij drie Frans en één Belgisch. Allen gemerkt. Enkele kleine schilfers.
Deux crucifix à roses et deux rosaires en faïence polychrome. Trois venant de France, deux venant de Belgique. Tous avec marque. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40/60 -
#708
Een paar zeshoekige dekselvazen van Imariporselein, getooid met Fo-honden.
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine Imari, au décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200/240 -
#46
Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.
Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 165 x 117 cmEstimate: € 30/40 -
#132Gustaaf Imberechts
“Stilleven met marmeren beeld en bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Nature morte à la sculpture en marbre et au vase de fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 150/200 -
#33
Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/60 -
#86
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Une table à allonges en chêne à pieds tournés aux étranglements.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#1
“Vogels in het riet”. Chinees kunstwerk gemaakt uit grashalmen.
“Oiseaux dans les osiers”. Oeuvre chinoise fait de brins d’herbe.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 50/80