Similar lots by type
-
#609Eric KengenPeriod: °1952“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#212“Boer met hond en werkpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘72.
“Fermier au chien et aux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée, monogrammée et datée ‘72.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 220 / 260 -
#556Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200 / 240 -
#752J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592Jan De BelderPeriod: °1953“Neerhof met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935. Restauratie.
“Basse cour aux poules”. Huile sur toile. Signée et datée 1935. Restauration.No longer availableDim. 45 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#972“Hoevezicht” & “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd ‘FL’ en gedateerd 1945.
“Vue de ferme” et “Vue de village”. Huile sur toile. Les deux monogrammées FL et datées 1945.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627“Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.
“Aigle”. Sculpture en marbre.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#989Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 104 cmEstimate: € 180 / 240 -
#954Marcel VeldemanPeriod: °1936“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594“Landschap met dorp in de verte”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang, un village dans la distance”. Huile sur carton. Signée.No longer availableDim. 38 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#589Ch. Vandamme“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1882.
“Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1882.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#992Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#1083HooverEen wijnkoelkast. met doorzichtige deur.
Frigo à vin à porte vitrée.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1081La SommelièreEen grote wijnkoelkast.
Grande frigo à vin.No longer availableDim. H. 187 cmEstimate: € 120 / 180 -
#959“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240 / 360 -
#601Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200 / 300 -
#604Eric KengenPeriod: °1952“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#279Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964“Wandelaar op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269Huysmans“Boomgaard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le verger”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#599“Vijver aan een bosrand”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Etang au bord d’un bois”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Eric KengenPeriod: °1952“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500 / 700 -
#969“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#962Charles II Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#622Pol. Lombard“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#252César De CockPeriod: 1823-1904“Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.
“Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.No longer availableEstimate: € 1500 / 2500 -
#329Lurquin“Personages”. Kleurenlitho. Gesigneerd. En een kleiner stadszicht.
“Personnages”. Litho en couleurs. Signée. Et une vue de ville plus petite.No longer availableDim. 70 x 46 & 18 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#981August NobelsPeriod: 1884 - 1938Een heiligenbeeld van gepatineerd gips. Achteraan gesigneerd. Als geschenk gegeven in 1924 door de familie van de kunstenaar.
Saint en plâtre patiné. Signature au verso. Donné en cadeau par la famille de l’artiste en 1924.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60 / 90 -
#1036Een paar bankjes van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, waarvan één met armleuningen.
Paire de banquettes en noyer sculpté de style Louis XVI dont une aux accoudoirs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#694Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Zicht op Florence”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58 op de verso.
“Vue de Florence”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘58 au verso.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1129Een hoge en een lage gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en pauwen en met houten deksels.
Un pot à gingembre haut et un pot à gingembre sphérique en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de paons. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#563Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.
Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#758Twee stoelen van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met een kleurrijke bekleding.
Deux chaises en bois laqué noir de style Louis XV recouvert de tissu multicolore.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#160Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee princesses van telkens ± 0,20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de deux princesses de ± 0,20 ct chaque.No longer availableDim. 3,84 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#682Toyokuni en Shigeharu“Twee kabukifiguren”. Houtsneden op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages Kabuki”. Gravures sur bois. Signées.No longer availableDim. 34 x 23 & 37 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1133Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240

