#481Een lot zeeschelpen, bestaande uit twee zeeslakken en een dubbele schelp.
”Portrait de jeune fille”. Crayon sur papier. Avec tampon monogramme.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#638Een Chinese boot van been. Op houten voetstukje.
#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#4François Lamorinière“Un Etang. Heidezicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un Étang. Bruyères”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#584Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
#158Een brede houten tuinbank.
#719André GoezuPeriod: °1939“Personages met paard”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 91/100 buiten de plaat.
”Personnages et cheval”. Une lithographie. Signée et numérotée 91/100 hors planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#789Een gefineerde spiegel in Empirestijl.
Un miroir style Empire. Bois de placage.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200 / 220