Similar lots by type
-
#972“Hoevezicht” & “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd ‘FL’ en gedateerd 1945.
“Vue de ferme” et “Vue de village”. Huile sur toile. Les deux monogrammées FL et datées 1945.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604Eric KengenPeriod: °1952“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#269Huysmans“Boomgaard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le verger”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#599“Vijver aan een bosrand”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Etang au bord d’un bois”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Ch. Vandamme“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1882.
“Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1882.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#954Marcel VeldemanPeriod: °1936“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Eric KengenPeriod: °1952“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500 / 700 -
#601Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200 / 300 -
#962Charles II Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#556Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200 / 240 -
#992Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#627“Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.
“Aigle”. Sculpture en marbre.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#592Jan De BelderPeriod: °1953“Neerhof met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935. Restauratie.
“Basse cour aux poules”. Huile sur toile. Signée et datée 1935. Restauration.No longer availableDim. 45 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#609Eric KengenPeriod: °1952“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#1081La SommelièreEen grote wijnkoelkast.
Grande frigo à vin.No longer availableDim. H. 187 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1083HooverEen wijnkoelkast. met doorzichtige deur.
Frigo à vin à porte vitrée.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#622Pol. Lombard“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48cmEstimate: € 50 / 80 -
#594“Landschap met dorp in de verte”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang, un village dans la distance”. Huile sur carton. Signée.No longer availableDim. 38 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#989Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 104 cmEstimate: € 180 / 240 -
#212“Boer met hond en werkpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘72.
“Fermier au chien et aux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée, monogrammée et datée ‘72.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 220 / 260 -
#969“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#752J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#959“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240 / 360 -
#279Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964“Wandelaar op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#201Een eetkamer in eclectische stijl, bestaande uit een lange buffetkast met vier paneeldeuren, drie laden en een marmeren blad, een verlengbare tafel, twee armstoelen en vier stoelen. Begin XXste eeuw.
Salle à manger de style éclectique comprenant un long buffet à quatre portes à panneaux, trois tiroirs et une tablette en marbre, une table à rallonges, deux fauteuils et quatre chaises. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 1800 / 2400 -
#776Een eikenhouten koffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.
Coffre en chêne à abattant plat et ouvrant à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. 73 x 123 cmEstimate: € 120 / 200 -
#583Een staande Guanyin van brons met meerkleurig patina.
Guanyin debout en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#532“Stilleven met masker” Gemengde techniek. Draagt een handtekening. Achteraan toeschrijving aan Gerhard Hoeme en 1984.
“Nature morte au masque”. Technique mixte. Porte une signature. Au verso une attribution à Gerhard Hoeme et la date 1984.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1098Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#628Een paar figuren van gekleurd glas. Mogelijk Murano.
Paire de figurines en verre de couleur. Probablement Murano.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#319“Landschap met molen in de verte.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#550Twee verschillende halssnoeren van half edelstenen.
Deux colliers différents aux pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1067Een lot van drie Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met metalen kleppen.
Lot de trois chopes à bière allemandes en faïence polychrome et aux couvercles en métal.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#584“Boten aan de kade”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#400Een koperen luchter in Empirestijl met zes lichtpunten en bovenaan versierd met kleine engelenkopjes. Jaren ‘20.
Lustre en cuivre de style Empire à six lumières et le dessus décoré de têtes d’angelots. Années 20.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#800Twee halssnoeren van verschillende half edelstenen, larimar en jasper.
Deux colliers en pierres semi-précieuses différentes, en larimar et en jaspe.No longer availableEstimate: € 50 / 100

