Other lots in this auction
-
#634“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon pour Amnesty International.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#539Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#428Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages et d'oiseaux dans des cartouches sur fond bleu avec des fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#387Een Hotei van gebeeldhouwd hout.
Un Hotei en bois sculpté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#208Een rechthoekige eikenhouten tafel met gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen op de hoeken en op balusterpoten, eindigend in vier barokke dolfijnen.
Une table rectangulaire en chêne avec des têtes de lion sculptées avec des anneaux aux coins et sur des pieds balustres, se terminant par quatre dauphins baroques.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#467Een lot voorraadpotten in geglazuurd keramiek bestaande uit 6 grote en 6 kleine dekselpotten, een olie- en azijnstel en een zoutvat.
Un lot de pots de conservation en céramique émaillée composé de 6 grands et 6 petits pots à couvercle, d'un ensemble huile et vinaigre et d'une salière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#264Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.
Une paire de miroirs en bois et plâtre de style baroque. Dégât.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#479“Kinderportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Kleine beschadiging aan de rechterkant.
Portrait d'enfants. Technique mixte sur papier. Porte monogramme. Légers dommages sur le côté droit.No longer availableDim. 28 x 26,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#589“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Venise. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#596Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#386Een rotan ‘fauteuil Emanuelle” of pauwenstoel. Medio XXe eeuw. Goede staat, één los biesje.
Fauteuil Emanuelle ou chaise paon en rotin. Milieu du 20ème siècle. Bon état, une petite partie du bord détachée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#195Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550


