#5
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljantje van ± 0,10 ct.
#387
“Kriegsalbum”. Een Duitse uitgave uit de Eerste Wereldoorlog.
#508
Een vaas van rood Muranoglas.
#332Louis Henno
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#409
Een mahoniehouten violontafel op centrale voet.
#314F. Millenhuber
#647
Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#106
Een beker en twee potjes van sterling zilver. Gemerkt.
#353
Grand service à décor de roses comprenant trente assiettes plates, quatre creuses, une grande et une petite terrine, deux saucières, une cafetière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et leurs soucoupes, deux plats sur piédouche, un plat haut, un saladier, deux plats ronds, deux plats creux et trois plats ovales. Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#254K.M. Claessens
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#418
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant un plat, un encrier, deux pots à couvercles et deux tasses et soucoupes. Marques de Limoges, Paris et Bavière.No longer availableEstimate: € 40 / 60