Other lots in this auction
-
#23
Drie beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit een koppel met druiven, een meisje en een jongeman. De laatste met beschadiging.
Trois statuettes en porcelaine polychrome comprenant un couple aux raisins, une fille et un garçon. Ce dernier aux dégâts.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#210
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een druppelvormige saffier van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de diamants ayant un poids total de +- 0,60 ct. et un saphir en forme de larme de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 850 / 950 -
#294
Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe, groene, zwarte en witte opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne torsadée en verre avec des lignes bleues, vertes, noires et blanches. Vers 1900.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 35 / 45 -
#506
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Une table à allonges en chêne à pieds tournés aux étranglements.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#38
“Oost - west, thuis best” en “Eigen haard is goud waard” Twee spreukborden van Belgisch aardewerk met reliëfdecors. De eerste met beschadiging onderaan.
”Oost - West, thuis best” et “ Eigen haard is goud waard”. Deux assiettes en faïence de Belgique avec décors en relief. La première assiette porte un dégât en dessous.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#274Jean ColinPeriod: 1881 - 1961
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#774Val St. Lambert
Een karaf met zes borreltjes van geslepen kleurloos kristal met mauve vlakken.
Une carafe et six petits verres en cristal taillé à surfaces mauves.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121
Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode lijnen op vergulde achtergrond. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges sur fond doré. vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#138
Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.
Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.No longer availableDim. h: 88 mEstimate: € 240 / 320 -
#569
“Danseres”. Aquarel op papier. Achteraan een handtekening ‘A. Heyboer’.
”Danseuse”. Aquarelle sur papier. Une signature au verso: A. Heyboer.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 220 / 260 -
#561
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160 / 240 -
#255
Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche.
Une broche en or jaune 18 ct. en forme de noeud.No longer availableDim. 11,85 gEstimate: € 300 / 400