Other lots in this auction
-
#695
Drie gebeeldhouwde stoelen en een armstoel in renaissancestijl met gecanneerde rug en zit.
Trois chaises et un fauteuil sculptés, style Renaissance, les dos et sièges cannés.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40/50 -
#62Edgard Farasijn
“Landschap met ploegende boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage, fermier qui laboure”. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 180/220 -
#536J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300/400 -
#279
Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 35/45 -
#753
Een vaas in ‘Murano’ stijl.
Un vase, style Murano.No longer availableDim. h.29,50 cmEstimate: € 55/65 -
#626
Een commode van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met vier laden en een zwart marmeren blad.
Une commode en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à quatre tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 94 x 125 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#77
Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.
Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 49 & 38 cmEstimate: € 80/120 -
#229Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Bosriviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Petit cours d’eau près de la forêt” Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 180/240 -
#597
Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.
Une table en chêne et pieds cannelés et huit chaises assorties.No longer availableDim. 134 x 96 cmEstimate: € 120/200 -
#721
Een driedelig setje uit porselein waaronder twee stoeltjes en een tafeltje.
Un ensemble en trois parties en porcelaine dont deux petites chaises et une petite table.No longer availableDim. h.11 cmEstimate: € 65/80 -
#820
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Ombar’.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature ‘Ombar’.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 400/500 -
#523
Een steelvaasje uit Chinees porselein.
Un vase à piédouche en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h.21 cmEstimate: € 150/200