Other lots in this auction
-
#830
Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.
Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#474
Een Chinees borduurwerk op zijde met pauwen bij een bloesemende struik. Medio XXe eeuw.
Broderie chinoise sur soie aux paons sur une branche fleurie. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 44 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#418
Een designvaas van aardewerk met zwart glazuur, versierd met een vrouw met wilde haren in hoogreliëf Gesigneerd
Un vase design en faïence et glaçure noir, décoration d’une femme aux cheveux sauvages en haut-relief. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#233
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique en bois d’un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 140/160 -
#787
Een lot van vier metalen warmwaterkruiken.
Un lot de quatre chauffe-lit en métal.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#691
Een paar balustervazen van cloisonné op geel koper, versierd met een bloemendecor.
Une paire de vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune, décor de fleurs.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#636
Een Louis-Philippe commode van notenhoutfineer met twee deuren en een lade en versierd zwartgelakte houten biesjes. Met wit marmeren blad. Enkele biesjes te restaureren.
Une commode en bois de placage de noyer Louis Philippe à deux portes et un tiroir, et lisières en bois laqué noir. Tablette en marbre blanc. Quelques lisières à restaurer.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 180/240 -
#706
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une cruche en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#322C. Heulebos
“Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#471
Een Marrokaanse dolk of Koummya in een messingen schede met gegraveerd decor en met een benen handvat.
Dague marocaine ou Koummya dans son fourreau en laiton à décor gravé et avec manche en os.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 60/70 -
#184Charles (?) Lebon
“Vijver in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Etang dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. A rafraîchir.No longer availableDim. 163 x 199 cmEstimate: € 400/600 -
#273
“Conversatie bij de fontein”. Een groep van monochroom wit porselein. Enkele restauraties.
“Conversation devant la fontaine”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Quelques restaurations.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35