Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Herbergscène”. Olieverf op doek Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
J. Roelandt

“Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

“Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée. Début XXe siècle.
Dim. 64 x 54 cm
SKU: 0202160672.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #672
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Roelandt

  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    J. Roelandt

    “Het verhaal van de visser”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XXe eeuw.

    “Le récit du pêcheur”. Huile sur toile. Signée. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More