Similar lots by type
-
#669“Wandelaars bij een meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Promeneurs au bord d'un lac". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#214Charles MichelPeriod: 1874 - 1967“Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 122 x 84 cmEstimate: € 400 / 600 -
#579“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.
« Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.No longer availableDim. 51,5 cm x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359Franz De Vadder“Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22,5 cm x 15 cmEstimate: € 120 / 160 -
#584John PermekePeriod: 1914 - 1993“Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Abstrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#322“Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#229P.A. Tom“Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#382“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Period: 1786 - 1871“De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.
"L'ensevelissement du Christ". Huile sur toile. D’après l'exemple de la Kirche am Hof à Vienne. Retoilé” et restaurée. Porte une signature “P. Van Bree”.No longer availableDim. 123 x 93 cmEstimate: € 250 / 350 -
#372“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Piet VolckaertPeriod: 1902-1973“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue avec chariot". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#532Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.
Lot de quatre peintures en huile sur toile. Les quatre signées et datées.No longer availableDim. 67 cm x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569“Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.
"Portrait". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'Fr. S.'.No longer availableDim. 18,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#614G. Kimzeke“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Route forestière ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Luc VerleePeriod: °1939“Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Couple de fermiers". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200 / 300 -
#602Burnett“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599E. Doorenbos“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.No longer availableDim. 50 x 70 cm -
#175“Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.
"Portrait d'Henri VIII d'Angleterre". Peinture à l'huile sur panneau. Basé sur l'original du XVIe siècle de Hans Holbein le Jeune. Peut-être 19ème siècle.No longer availableDim. 113 x 77 cmEstimate: € 250 / 350 -
#89“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41,5 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#319V. Delhaye“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 27 x 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#659“Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage asiatique avec personnages baigneurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#226Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten vooraan. XVIIe eeuw.
Une table murale en chêne avec pieds balustre à l'avant. XVIIème siècle.No longer availableDim. 75 x 130 x 61 cmEstimate: € 240 / 320 -
#222Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2017“Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme au printemps". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 140 -
#379R. Van Oppen“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 cm x 34 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#297Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.
Paire de drageoirs anciens en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#581Twee inro-doosjes van hout in één in de vorm van een Boeddha.
Deux boîtes inro en bois en une en forme de Bouddha.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 50 / 80 -
#625Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
Une petite table gateleg en chêne.No longer availableDim. 70 x 128 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 387 x 269 cmEstimate: € 250 / 400 -
#622Bernard CharoyPeriod: 1931“Winters landschap met een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver avec un chalet". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#542Een Lodewijk XIV staande klok van eikenhout. Toegevoegd werk met beschilderde glazen wijzerplaat.
Horloge à gaine Louis XIV en chêne. Mouvement rapporté à cadran en verre peint.No longer availableDim. 230 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277Geert Kunen“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
« Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cm - 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#197AlpacaEen uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
Couverts en métal argenté élaborés dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#644Gebrand VolgerPeriod: °1940“Straatfeest”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
"Fête de rue". Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#577Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.
Masque animalier en bois polychrome. Burkina Faso.No longer availableDim. 110 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60Een lange parelhalssnoer met 18 K witgouden slot bezet met een diamant van +- 0,10 ct.
Un long collier de perles au fermoir en or blanc 18 K, serti d’un diamant de ca 0,10 ct.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 300 / 400 -
#207Val Saint-LambertKratervormige vaas van geslepen kristal, deels in de massa blauw gekleurd. Onderaan gegraveerd merk, genummerd en met label.
Vase de forme cratère en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marque gravée en bas, numérotée et avec étiquette.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 160

