Other lots in this auction
-
#630
Een 18 K witgouden halve alliance bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une demi-alliance en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 750/850 -
#229P.A. Tom
“Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#474
Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
Lustre à six branches en cuivre et cristal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 35/45 -
#138Val Saint Lambert
Een designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.
Un vase design en cristal bleu doublé, porté par une main incolore. Modèle 'Héra', design d'Alain Thiry. Série limitée à 100 exemplaires. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 350/450 -
#546Hüni & Hübert, Zürich
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#324G. De Meyer
“Vrouwelijk naakt achter glas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nu féminin derrière une vitre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 cm x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#572
“Rivierlandschap”. Pastel op papier.
"Paysage fluvial". Pastels sur papier.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#419
Rode Murano glaspasta vaas met gouden inclusies.
Vase en pâte de verre de Murano rouge à inclusions d'or.No longer availableDim. h. 35 cmEstimate: € 80/120 -
#697
Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120/200 -
#359Franz De Vadder
“Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22,5 cm x 15 cmEstimate: € 120/160 -
#117
Een paar verzilverd metalen kandelaars met vijf lichtpunten in de vorm van bloemen.
Paire de bougeoirs en métal argenté à cinq points lumineux en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 300/450 -
#98Lladro
“Twee Reigers”. Een grote groep in Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Deux hérons". Un grand groupe en porcelaine espagnole. Marqué en bas.No longer availableDim. 53 cm x 61 cm x 37 cmEstimate: € 60/100