Similar lots by type
-
#629
“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
“Paysage”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 150/200 -
#622
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 300/400 -
#639
“Hoeve in Gelderland”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Witjens en Delden.
“Fermette à Gelderland”. Aquarelle sur papier. Signée: Witjens et Delden.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#25
Een bronzen Romeinse munt als hanger gemonteerd in 18 karaats geel goud.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie romaine en bronze.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 60/100 -
#212
“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500/600 -
#764
“Berglandschap met cipressen”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Berthe Jacobs.
“Paysage montagneux aux cyprès”. Pastel sur papier. Porte une signature: Berthe Jacobs.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 50/100 -
#35
Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#974
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een onleesbaar handteken.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#1004
“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage aux maisons”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#634
“Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****
“Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#649Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Sloep op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Barque en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 100/140 -
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750/850 -
#674
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux vase et fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#954
“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#992
Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
Bac à charbon en tôle laquée, avec pelle et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#222
“Landschap in de Oostkantons”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage des Fagnes”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 150/250 -
#962
“Meisje op een stoel”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Fillette sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#652
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#664
“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt monogram.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#65
Een lange parelsnoer met zilveren slot.
Long collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150/250 -
#238Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986
“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#214
“Strandscène”. Olieverf op doek. Draagt een apocrief handteken: Van der Kuyten.
“Scène de plage”. Huile sur toile. Porte une signature apocryphe: Van der Kuyten.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 400/500 -
#648
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue sur la Ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#654Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200
Other lots in this auction
-
#67
Een eikenhouten koffertje. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#401
Een olifant van met leder bekleed hout.
Un éléphant en bois garni de cuir.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 25/35 -
#1120
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#281
Een bladvormig schaaltje en een opengewerkte taartschep van zilver, eerste gehalte.
Petit plat en forme de feuille et une pelle à tarte en argent. Premier titre.No longer availableDim. 170 gEstimate: € 40/60 -
#443
Een lot van drie Afrikaanse miniatuurmaskertjes, waarbij twee van gesculpteerd ebbenhout en één van ivoor.
Lot de trois masques africains miniatures dont deux en ébène sculpté et un en ivoire.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1045
Een glazen vaas met een handgeschilderd decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘Léo’. Tijdperk art nouveau.
Vase en verre à décor peint à la main aux feuilles de châtaignier. Signé Léo. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#863
Een gietijzeren tuinvaas op sokkel.
Un vase de jardin sur socle en fonte.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#879Johannes KipPeriod: 1653 - 1722
“Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Twee XVIIIe eeuwse gravures.
“Rendcomb, the Seat of Sir John Guise Baronet” & “Fairford, the Seat of Samuel Barker Esq.”. Deux gravures du XVIIIième.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#740
Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#884
Een cachepot van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëf decor van vlinders en bladeren en de handvatten in de vorm van leeuwenkoppen.
Cache-pot en faïence polychrome décoré en relief de papillons et de feuilles. Anses en forme de têtes de lion.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#77
“Jonge vrouw met bloemen”. Een beeld van terracotta naar een werk van Moreau.
“Jeune femme aux fleurs”. Sculpture en terre cuite d’après une oeuvre par Moreau.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 100/160 -
#1074
“Ballerina” & “Jonkheer”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt, waarbij het tweede van Meissen. Begin XXe eeuw.
“Ballerine” et “Jeune homme”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Les deux avec marque, le deuxième de Meissen. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 10 & 12 cmEstimate: € 40/60