Similar lots by type
-
#652
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#226
Een Hollandse linnenkast met twee grote en twee kleine gebombeerde laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan. De sleutelgaten met been. Begin XIXe eeuw.
Lingère hollandaise ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs vers le bas et à deux portes aux panneaux vers le haut. Entrées de serrures en os. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#870
Een houten baluster met vlam. XIXe eeuw.
Balustre terminant en flamme en bois sculpté et partiellement doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/120 -
#1036
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met een lade in de gordel. Vroeg XIXe eeuws.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à un tiroir en ceinture. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#924
Een lot van vijf kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXe eeuw.
Lot de cinq tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#1004
“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage aux maisons”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#634
“Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****
“Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#622
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 300/400 -
#238Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986
“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#954
“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#648
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue sur la Ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750/850 -
#35
Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1086
Een werkmeubeltje van notenhoutfineer met twee klapblaadjes, een compartiment aan de ene kant en twee laden aan de andere. XIXe eeuw.
Table d’ouvrage en placage de noyer à deux abattants, un compartiment à un côté et deux tiroirs à l’autre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#674
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux vase et fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#25
Een bronzen Romeinse munt als hanger gemonteerd in 18 karaats geel goud.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie romaine en bronze.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 60/100 -
#649Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Sloep op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Barque en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 100/140 -
#992
Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
Bac à charbon en tôle laquée, avec pelle et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#865
Een tweedelig waterfonteintje van brons. Tijdperk Empire.
Fontaine et cuvette en bronze d’époque Empire.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#936
Staande klok van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl. Koperen en tinnen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en bois sculpté de style Louis XVI au cadran en cuivre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#65
Een lange parelsnoer met zilveren slot.
Long collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150/250 -
#206
Een sobere eikenhouten garderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1102J. Shalbert
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#974
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een onleesbaar handteken.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#646
Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#254Charles Vervloet
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
“Vue de ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 50/100 -
#352G. Van Sintjan
“Interieur met commode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur à la commode”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#1088Val Saint-Lambert
Vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80/100 -
#359Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Naaister in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 231/300 buiten de plaat.
“La couturière dans un intérieur”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 231/300 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 49 cmEstimate: € 30/40 -
#1108
Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50/60 -
#189Hollandse School
“Vissers op de oever bij een stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd linksonder.
“Pêcheurs au bord de l’eau devant une ville”. Huile sur toile. Signée et datée en bas à gauche.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 3000/4000 -
#826
Een zuil van zwart- en goudgepatineerd hout en kunststof.
Colonne en bois noirci et doré et plastique.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30/40 -
#647
Een aardewerken vaas met een handgeschilderd decor van gebladerte. Indo-Perzisch.
Un vase en faïence avec un décor peint à la main de feuillage. Travail indo-persan.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#787
Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.
Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#884
Een cachepot van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëf decor van vlinders en bladeren en de handvatten in de vorm van leeuwenkoppen.
Cache-pot en faïence polychrome décoré en relief de papillons et de feuilles. Anses en forme de têtes de lion.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#796
Een eikenhouten begijnentafeltje. Begin XXe eeuw.
Table de béguine en chêne. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 30/50